İş Güvenliği Yağmurluğu, İşçi Yağmurlukları


1 den 15 e 20 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

İŞ GÜVENLİĞİ YAĞMURLUĞU, İŞÇİ YAĞMURLUKLARI, BALIKÇI YAĞMURLUĞU

Yağmurdan korunmak için kullanılan yağmurluklar, şemsiye kullanmaktan hoşlanmayanlar için önemli bir giysi modelidir. Özellikle yağmurlu iklimlerde yaşayan vatandaşlarımız için yağmurdan korunmak, ekstra bir iş, maliyettir. Günlük kıyafetin üzerine kullanabileceğiniz yağmurluk çeşitlerimiz, sizin en yoğun yağmurda bile kupkuru kalmanızı sağlayacaktır. Yağmurlukların oldukça yaygın bir kullanım alanı vardır. İnternet sitemizde satışı olan kullan at yağmurluklar ve iş elbisesi, iş güvenliği yağmurluğu ya da kısa adıyla işçi yağmurluğu ürünlerini bulabilirsiniz. 

Kullan at yağmurluklar, günlük yaşantınızda yağmurdan korunmak için kullanabileceğiniz tek kullanımlık yağmurluklardır. Yanlarında şemsiye taşımak istemeyen bireylerin tercih ettiği bu yağmurluklar, katlandığında 10-15 cm boyutlarına kadar inebilmekte, cepte, çantada veya cüzdanda taşınabilmektedir. Öte yandan, açık hava konserleri, maç, kır düğünü ve cenaze gibi organizasyon ve etkinliklerde, gelen katılımcıların yağmurdan korunması için tercih edilen yağmurluk türüdür. 

Sitemizde bulabileceğiniz ikinci çeşit ürün ise, İş Elbisesi, İş Güvenliği Yağmurluğu, İşçi Yağmurluğu ya da Balıkçı Yağmurluğu olarak da yaygın olarak kullanılan ürünlerdir. Hangi sektörde olursa olsun, işverenler, işçilerinin her türlü güvenliğini sağlamakla yükümlüdürler. Bu yükümlülüklerden biri de, işçinin çalışırken, yağmur, kar ya da buna benzer dış etkenlerden korunmasıdır. Bu nedenle iş güvenliği elbiseleri büyük önem arz etmektedir. İş güvenliği yağmurluğu, bu ürünlerden sadece biridir.  İşçi yağmurlukları, işçiyi dış etkenlerden korurken aynı zamanda işçinin işini kolaylaştırıcı bazı özellikleri de barındırması gerekmektedir. Örneğin üzerinde iş malzemelerini koyabileceği ceplerin veya bölmelerin bulunması işçiye büyük kolaylık sağlayacaktır. Çin'den ithal ettiğimiz İş Yağmurluğu Çeşitleri imperteks ve PVC kumaşlardan üretilmekte olup yağmur suyu geçirmez özelliktedir. 

   İş Güvenliği Yağmurluğu Fiyatları

İş güvenliği yağmurluğu ya da diğer adıyla işçi yağmurluğu ürünleri, piyasada çok fazla bulunmaktadır. Bunun için fiyatına aldanıp da işe yaramayacak, sağlam olmayan ürünleri tercih etmemeye özen gösterilmesi gerekmektedir. megasemsiye.com, sattığı ürünlerin arkasında durma, daima kalite satma parolasıyla siz değerli müşterine en kalifiye ürünü satarken, aynı zamanda size piyasa şartlarına göre uygun fiyat sunar. Toplu ya da yüksek adetli alımlarda 0212 227 42 37, 0535 950 51 39 numaralı telefonlarımızdan ya da destek@megasemsiye.com mail adresinden fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.  

   İş Güvenliği Yağmurluğu Çeşitleri

Bu kategorimizde ihtiyacınız olan tüm yağmurluk seçeneklerini görebileceksiniz. İş Güvenliği Yağmurluğu olarak;
ürünlerimizi bulabilirsiniz. 

Ayrıca, toplu organizasyonlar ya da bireysel kullanım için;

ürünlerimiz mevcuttur. 

   Ürün Yapısı

Kullan At Yağmurluk çeşitlerimiz, kapüşonlu olarak ve 4 adet çıt çıt ile üretilmiş olup vücudu tamamen koruyarak kıyafetlerinizin kuru kalmasını sağlamaktadır. Tek kullanımlık poşetlerde muhafaza edilen ve satılan ürünlerimiz, kolaylıkla taşınabilme ve açılıp kullanılabilme pratikliğine sahiptir. 

İş Güvenliği Yağmurluklarımız ise, yine kapüşonlu olarak üretilmişlerdir. İşçiyi yağmur kar gibi dış etmenlerden koruyan ürünler, astarlı ve astarsız olarak tercih edilebilirler. Özel, ithal imperteks ve PVC malzemeden imal edilen ürünlerimiz, işçiyi tamamen koruyan bir özelliğe sahiptir.   

   Opsiyon Seçenekleri

Kullan At Yağmurluklarda, mavi, sarı, beyaz ve şeffaf renk opsiyonları bulunurken, iş güvenliği yağmurluklarında, sarı, haki, siyah renk seçeneklerimiz vardır. Bu ürünlerde, astarlı ve astarsız seçeneklerini değerlendirmeniz mümkündür. Ürünlerin ön tarafında fermuar bulunurken, çıt çıt ile, fermuarın tam olarak korunması sağlanmaktadır. İş güvenliği ürünlerimizin ön ve arka bölümüne logo baskı yapılabilmektedir. 

   Neden Tercih Edilmeli? Nerelerde Kullanılır?

Kullan At Yağmurluklar, pratik kullanımı nedeniyle şemsiye kullanmaktan hoşlanmayanlar için tercih edilebilir bir üründür. Ayrıca, çok katılımlı dış mekan organizasyonlarında, gelen misafirleri ekonomik olarak yağmurdan korumanın en önemli ürünlerinden biridir. İş Güvenliği Yağmurluğu ya da diğer adıyla Balıkçı Yağmurluğu ürünlerimiz ise, işçinin ve balıkçılık mesleği ile uğraşan vatandaşlarımızın sağlıklarını ve güvenliği korumak için kullanılan ürünlerdir.  

   Teslimat ve Kargo

Mega Şemsiye olarak, sipariş verdiğiniz andan itibaren size en yakın zamanda ürünlerimizi teslim etmek için uğraşıyor olacağımızdan emin olabilirsiniz. Ürünleriniz, ödemeniz alınır alınmaz, özel muhafazalanmış bir şekilde, tarafınıza güvenli bir olarak kargo ile gönderilecektir. 

Toplu Alımlarda İndirim Satışlarımız Vardır.

Teklif Almak ve Siparişleriniz İçin Bizi Arayın: 0212 227 42 37 Cep: 0535 950 51 39