Bahçe Şemsiyesi


1 den 15 e 56 (4 sayfa) ürün gösteriliyor

BAHÇE ŞEMSİYESİ

Bahçe Şemsiyesi, dış mekan şemsiyeleri olarak da adlandırılmaktadırlar. Bu şemsiyeler, eviniz, villanız, balkon, teras gibi kişisel alanlarınız, cafe, restaurant, lokanta gibi işletmeniz ile plaj, kumsal, sahil gibi toplu yaşam alanlarında güneşten veya yağmurdan korunmak  ya da bu alanların dekorasyonu için kullanılan şemsiyelerdir.  Aileniz ve sevdiklerinizle dış mekanın zevkini yaşamak için tercih edebileceğiniz gibi, bu şemsiyeleri, cafe restaurant gibi işletmelerde müşterilerinizin veya konuklarınızın yazın güneşin kavurucu sıcaklığından, yağmurlu havalarda ise ıslanmaktan korunmak için kullanabilirsiniz. Yani bu şemsiyeler, ihtiyaç olduğu için kullanıldığı kadar, dış mekanlarda oluşturduğunuz dekorasyon tarzınızın tamamlayıcısı olarak da tercih edilmektedir. Bahçe şemsiyesi modelleri, kullanım yerlerine göre farklı boyutlarda üretilmekte olup, alıcılara yine kullanılacak mekana göre farklı renkler seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. 

   Bahçe Şemsiyesi Fiyatları

Bahçe Şemsiyesi ürünlerinin fiyatlarını araştırırken, öncelikle hangi ürünü almaya karar verdiğinizden emin olmalısınız. Örneğin yandan gövdeli şemsiyeler ile ipli makaralı şemsiye arasında ciddi fiyat farkı vardır. Dolayısıyla, düşük bütçeli şemsiye ile ihtiyacınızı görebilecekken, aynı ihtiyacınız için çok daha yüksek bir bedel ödemeniz olasıdır. Bu nedenle ürünler çeşitlendiğinden dolayı, fiyatlar da aynı ölçüde çeşitlenmektedir. Ancak megasemsiye.com, size piyasa şartlarına göre uygun fiyat sunar. Öte yandan, toplu ya da yüksek adetli alımlarda 0212 227 42 37 , 0535 950 51 39 numaralı telefonlarımızdan ya da destek@megasemsiye.com mail adresinden fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.  

   Bahçe Şemsiyesi Çeşitleri

Dış mekan için kullanabileceğiniz bahçe şemsiyesi ürünlerimizde kullanım alanına göre çeşitlilik çok fazladır. Bu kategoride;

  • Plaj Şemsiyesi
  • Ahşap Şemsiye
  • Cafe Şemsiyesi
  • Havuz Şemsiyeleri
  • İpli Makaralı Şemsiye
  • Manuel Teleskopik Şemsiye
  • Yandan Gövdeli Şemsiye
  • Şemsiye Altlıkları ve Bidonlar

ürünlerimizi bulabilirsiniz. 

   Gövde Yapısı

Kategorideki ürün çeşitliliği, gövde yapısında da fazla opsiyonun varlığını oluşturmuştur. Dolaysıyla, bu ürünleri tercih ederken, gövde yapısını değil, kullanım alanını dikkate almanızda fayda vardır. Plaj şemsiyelerinde gövde genelde metal olmakta iken, çok nadir de olsa ahşap gövdeli plaj şemsiyeler de kullanılır. Aynı şekilde yandan gövdeli şemsiyelerde de hem ahşap hem de metal gövde bulunur. Dişli sistem şemsiyelerimizdeki gövde sağlam alüminyum malzemeden yapılmıştır. Ahşap gövdeli şemsiyeler ise adından da anlaşıldığı üzere çürümez ahşap malzemeden yapılmıştır. İpli makaralı şemsiyelerimiz de alüminyum gövdeye sahiptir. Hangi ürünü tercih ederseniz edin, ürünlerimizin hepsi 2 yıl kullanım garantisine sahiptir. Ürünlerimiz boyutu, her ürün için farklı olduğundan dolayı, bu bilgiye, almaya karar verdiğiniz ürünü seçtikten sonra ulaşsanız daha doğru bir seçim yapmış olacaksınız. 

   Kumaş Yapısı

Ürünlerimizde, son derece kaliteli kumaşlar kullanılmaktadır. Şemsiyenin kumaşı İspanya'dan ithal %100 Akrilik, Docril marka kumaş kullanılmaktadır. Akrilik kumaş zararlı UV ışınlarını azaltarak şemsiye altındaki ısıyı daima dengede tutar. Yağmurlu havalarda kumaşın kaygan zemini özelliğinden dolayı yağmur suyunu alta vermez, suyu çekmeyerek dışarı atar. Rengi de hemen atmaz.  

   Opsiyon Seçenekleri

Bahçe şemsiyesi ürünlerimizde, logo baskı yapılabilmektedir. Dolayısıyla kişiselleştirilmiş bir şemsiye, sizin marka yüzünüz olacaktır. İster saçaklara, isterseniz de şemsiyenin üstüne konumlandıracağınız logoya göre kumaş rengi seçimi yapabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken, logonuza uygun rengi seçmenizdir. Ancak merak etmeyin, burada size, megasemsiye.com ücretsiz logo - demo hakkı sunacaktır.Siz logonuzu gönderin, rengi biz seçelim ve sizin onayınıza sunalım. 

   Neden Tercih Edilmeli? Nerelerde Kullanılır?

Bahçe şemsiyelerimizin çok büyük kullanım alanı mevcuttur. Özel alanlarınızda, yani evinizin bahçesinde, terasında, balkonlarda plaj şemsiyesi, ahşap şemsiye, havuz şemsiyesi ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Eğer işletme sahibiyseniz, yine kullanım boyutunuza bağlı olarak, plaj şemsiyesi, cafe şemsiyesi, ipli makaralı şemsiye, manuel teleskopik şemsiye, yandan gövdeli şemsiye ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.  

   Teslimat ve Kargo

İster logo baskı yaptırın, isterseniz baskı yaptırmayın, sipariş verdiğiniz andan itibaren size en yakın zamanda ürünlerimizi teslim etmek için uğraşıyor olacağımızdan emin olabilirsiniz. Baskısız ürünlerimizi ödeme aldıktan sonra, baskısız ürünlerinizi ise baskı süresi tamamlandıktan sonra yine ödeme alınır alınmaz, özel muhafazalanmış bir şekilde, tarafınıza güvenli bir olarak kargo ile gönderilecektir. 

Toplu Alımlarda İndirim Satışlarımız Vardır.

Teklif Almak ve Siparişleriniz İçin Bizi Arayın: 0212 227 42 37 Cep: 0535 950 51 39