Reflektörlü PVC Yağmurluk


1 den 11 e 11 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

REFLEKTÖRLÜ PVC YAĞMURLUK

Piyasada İş Güvenliği Yağmurluğu, İşçi Yağmurluğu ya da Balıkçı Yağmurluğu olarak bilinen PVC yağmurluklar, Reflektörlü PVC Yağmurluk kategorisinde de değerlendirilmektedirler. Diz altı uzunluğunda olan ürünlerimiz kapüşonlu olarak üretilmişlerdir. Bu ürünler, pardösü tipi yağmurluklardan biraz farklı olarak sadece yağmurdan değil, kalın ve daha güvenli yapısıyla diğer dış etkenlerden de korumaktadırlar. 

Hangi sektörde olursa olsun, işverenler, çalıştırdıkları işçilerin her türlü güvenliklerini sağlamak zorundadırlar. Bunlardan biri de kıyafetle ilgili ya da giyimle ilgili güvenliktir. İşçisinin; yağmur, kar, rüzgâr gibi dış etmenlerden korunması gerekmektedir. İş Güvenliği Elbisesi olarak PVC yağmurluk, bu konuda en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. 

Reflektörlü Yağmurluk ise, özellikle gece çalışılan sektörlerde/işletmelerde büyük önem arz etmektedir. Fabrika’da çalışan bir işçinin üzerindeki yağmurlukta bulunan reflektör, gelen ışığı yansıttığından, karanlık ortamlarda bile giyen kişinin fark edilmesini sağlar. Ya da, yol kenarında çalışan bir işçi, ışığın yetersiz olduğu bir zamanda, otomobilden yansıyan ışık sayesinde fark edilecektir. Öte yandan bu yağmurlukların dış hava koşullarına da dayanıklı olması büyük önem taşımaktadır. Özellikle kış aylarında kar, yağmur ve rüzgar gibi hasta edici unsurlardan koruması gerekir. 

Tek parça ya da iki parçalı olarak üretilen yağmurluklar başlıklı, başlıksız ya da çıkarılabilir başlıklı olabilirler. Kullanılan malzeme kalitesi PVC malzemesidir. Lacivert, sarı, siyah, yeşil ve kırmızı renkte olan ürünlerimizde, başka renk opsiyonu bulunmamaktadır. Ön ve arka kısmına plastik bazlı serigraf baskı uygulamasıyla şirketinizin, firmanızın ya da kurumunuzun logosu baskı yapılmaktadır. Koli içi 25 adet yağmurluk bulunurken, bu kutular 10 kilogram ağırlığındadır. 0,32 MM Yağmurluklar astarlı yapıda olup, 0,14 MM ile, 0,25 MM Yağmurluklar Astarlı olarak üretilmektedir. Bu ürünler PVC yapımı olup üzerlerinde reflektör bulunmamaktadır.

   Reflektörlü PVC Yağmurluk Fiyatları

Reflektörlü PVC Yağmurluk ürünleri, piyasada çok fazla marka çatısı altında satılmaktadır. Bu nedenle kalite de çeşitlendiğinden dolayı, ürünleri farklı farklı fiyatlarda bulmanız mümkün. Yağmurluk alırken, ürünün kalitesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle işçilerin hayatını yakından ilgilendiren ürünlerde, ürün fiyatından önce kalitesi düşünülmelidir. megasemsiye.com, her üründe olduğu gibi, Reflektörlü Yağmurluk Fiyatlarında, size piyasa şartlarına göre uygun fiyat sunar. Öte yandan, toplu ya da yüksek adetli alımlarda 0212 227 42 37 , 0535 950 51 39 numaralı telefonlarımızdan ya da destek@megasemsiye.com mail adresinden fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.  

   Reflektörlü PVC Yağmurluk Çeşitleri

Reflektörlü PVC Yağmurluk kategorimizde, 
 • Uzun Astarlı Reflektörlü Yağmurluk Sarı 0,32 Mm
 • Uzun Astarlı Reflektörlü Yağmurluk Turuncu 0,32 Mm
 • Uzun Astarsız Yağmurluk Haki 0,25 Mm (Reflektörsüz)
 • Uzun Astarsız Yağmurluk Siyah 0,25 Mm (Reflektörsüz)
 • Uzun Astarsız Yağmurluk Sarı 0,25 Mm (Reflektörsüz)
 • Uzun Astarsız Yağmurluk Lacivert 0,25 Mm (Reflektörsüz)
 • Uzun Astarlı Yağmurluk Haki 0,32 Mm  (Reflektörsüz)
 • Uzun Astarlı Yağmurluk Turuncu 0,32 Mm (Reflektörsüz)
 • Uzun Astarlı Yağmurluk Sarı 0,32 Mm (Reflektörsüz)
 • Uzun Astarlı Yağmurluk Lacivert 0,32 Mm (Reflektörsüz)
 • Uzun Astarlı Yağmurluk Siyah 0,32 Mm (Reflektörsüz)
 • Kısa Ceket Yağmurluk Yeşil 0,14 Mm (Reflektörsüz)
 • Kısa Ceket Yağmurluk Turuncu 0,14 Mm (Reflektörsüz)

ürünlerimizi bulabilirsiniz. 

   Ürün Yapısı

İş Güvenliği ve Reflektörlü Yağmurluk ürünlerimiz, kapüşonlu olarak üretilmektedirler. Ürün, kullanan kişiyi, yağmur, kar, rüzgar gibi dış hava koşullarından koruyacak şekilde kalın ve sağlam üretilmişlerdir. Özellikle astarlı ürünlerimizde, uzun yıllar kullanım garantisi sunacak malzeme kullanılmıştır. Yağmurluklarımız, fermuarlı olarak tam koruma sağlarken, fermuarın dışında da çıtçıtlar bulunmaktadır. Ürünün uzunluğu, kumaşına göre değişmektedir. Ürünlerin ön göğüs ve arka tarafına firmanızın logosunu yaptırma opsiyonunuz bulunmaktadır.   

   Opsiyon Seçenekleri

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, ürünlerimizde logo baskı yapılmaktadır. Bunun için detaylı bilgi almak isterseniz, müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz. Öte yandan ürünü kapüşonlu ve kapüşonsuz olarak tercih edebilirsiniz. Diğer bir konu da, ürünü, istediğiniz gibi, astarlı ya da astarsız olarak satın alma imkanınız bulunmaktadır. 

   Neden Tercih Edilmeli? Nerelerde Kullanılır?

Reflektörlü PVC Yağmurluklar ve astarlı astarsız yağmurluklar, dış mekan işçisi olarak çalışan ve sürekli kötü hava koşullarında çalışması gereken işçi vatandaşlarımız için önemli bir üründür. Fabrika, iş merkezi, dışarıda çalışan temizlik görevlileri, yol görevlileri gibi meslek mensupları, bu ürünü alıp rahatlıkla kullanabilirler. Öte yandan, reflektörlü yağmurluklar, özellikle dışarıda çalışan ve işinin büyük bir bölümü gece çalışmak zorunda kalan emekçilerimiz için, karanlıkta görülmeleri için önemli bir iş güvenlik elbisesidir.  

   Teslimat ve Kargo

Mega Şemsiye olarak, sipariş verdiğiniz andan itibaren size en yakın zamanda ürünlerimizi teslim etmek için uğraşıyor olacağımızdan emin olabilirsiniz. Ürünleriniz, ödemeniz alınır alınmaz, özel muhafazalanmış bir şekilde, tarafınıza güvenli bir olarak kargo ile gönderilecektir. 

Toplu Alımlarda İndirim Satışlarımız Vardır.

Teklif Almak ve Siparişleriniz İçin Bizi Arayın: 0212 227 42 37 Cep: 0535 950 51 39