Katlanabilir Şemsiye


1 den 4 e 4 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

KATLANIR ŞEMSİYE

Yağmurlu havada yağmur sularından korunmak ve kuru kalmak için kullanılan Katlanır Şemsiye ya da diğer adıyla katlanabilir şemsiyeler son zamanlarda yazın güneşli havalarda da güneşin zararlı ışınlarından korunmak amacıyla tercih edilmeye başlanmıştır. Yanında taşıması kolay, pratik olarak dizayn edilen katlanır şemsiye modelleri, megasemsiye.com güvencesiyle evlerinize kadar geliyor.

Tek elle, tek hamleyle açılabilmesi, kullanımda büyük kolaylık sağlamaktadır. Ürünle birlikte gelen muhafazası, yağmur sularının çevresini ıslatmasını engelliyor. Yapmanız gereken sadece şemsiyeyi kolayca kapatmak ve aynı kolaylıkla muhafazasına yerleştirmek. Küçücük yapısıyla, ürünü, çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.  Sağlam alüminyum gövdesi son derece hafiftir ve rüzgâra dayanıklıdır. Şemsiye elbette su tutmaz ve kir geçirmez kumaşa sahiptir. Siyah, beyaz ve lacivert renkte tercih edebileceğiniz kumaşlar, çabuk solmaz, çabuk yıpranmaz, yıllar boyu kullanmanızı sağlar. Yazın sizi güneşin zararlı ışınlarından koruyacak katlanır şemsiye çeşitleri, sonbahar ve kış aylarında ise yağmurdan koruyacaktır.

Katlanabilir Şemsiyelerde çok tercih edilmese de, ihtiyaç veya istek halinde logo baskı da yapılabilmektedir. Bazı ürünlerin sapı ahşap olsa da, bizim stoklarımızda bulunan ürünler plastik malzemeden üretilmiştir. Özel madde ile kaplı sapı ele tam olarak oturur ve kaymaz yapıya sahiptir. En zor koşullarda bile, elinizden kaymadan şemsiyeyi kontrol altında tutabilirsiniz. Öncelikle söylemeliyiz ki, ürünün mekanizması otomatiktir. Çelik teller ile daha da güçlü hale getirilen ürünler, 8 telli, 10 telli, 12 telli olarak üretilebilirler. Aşırı rüzgarda ters dönebilen bu gövde telleri, rüzgar geçtikten sonra eski haline dönecek ve şemsiyeye zarar gelmeden kullanıma devam edilebilecektir. Logolu baskılı, farklı renk seçenekli olarak tercih edebileceğiniz katlanır şemsiye fiyatları ile megasemsiye.com'dan hemen sipariş verebilirsiniz. 

   Katlanır Şemsiye Fiyatları

Katlanabilir Şemsiye ürünleri, piyasada çok fazla marka çatısı altında satılmaktadır. Bu nedenle katile de çeşitlendiğinden dolayı, ürünleri farklı farklı fiyatlarda bulmanız mümkün. Öte yandan, kullanılan malzemenin kalitesi, tellerin kırılmaz ve bükülmez oluşu, kumaşının dayanıklı oluşu gibi özellikler de ürünlerdeki fiyat çeşitliliğini artırmaktadır. Megasemsiye.com, size piyasa şartlarına göre en uygun fiyatı sunar. Öte yandan, toplu ya da yüksek adetli alımlarda 0212 227 42 37 , 0535 950 51 39 numaralı telefonlarımızdan ya da destek@megasemsiye.com mail adresinden fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.  

   Katlanabilir Şemsiye Çeşitleri

Katlanabilir Şemsiye Modelleri kategorimizde;
  • Beyaz Renk Otomatik Katlanır Yağmur Şemsiyesi
  • Katlanır Otomatik Yağmur Şemsiyesi
  • Siyah Renk Otomatik Katlanır Yağmur Şemsiyesi
  • Lacivert Renk Otomatik Katlanır Yağmur Şemsiyesi

Ürünlerimizi bulabilirsiniz.. 

   Gövde Yapısı

Katlanır Şemsiye ürünlerimizin, 8 telli, 10 telli veya 12 olarak seçilebilmektedir. Rüzgarlı havalarda ters dönse dahi tek hamleyle eski haline gelebilen yapısı ve kırılmayan güçlü telleri ile uzun yıllar kullanım olanağı sağlar.. 

   Kumaş Yapısı

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, ürünlerimizde yazın güneş ışınlarını geçirmeyen, yağmurlu havalarda da kuru kalmanızı sağlayan kumaş yapısıyla ürünlerimiz çok kullanışlıdır. Ürünlerimiz, herhangi bir delici ya da kesici alete maruz kalmadığı sürece uzun yıllar yırtılmaz ve yıpranmaz yapıya sahiptir. Yağmurlu havalarda kumaşın kaygan zemini özelliğinden dolayı yağmur suyunu alta vermez, suyu çekmeyerek dışarı atar. Rengi de hemen atmaz.  

   Opsiyon Seçenekleri

Katlanır şemsiyelerimiz, siyah, beyaz ve lacivert renkte tercih edilebilmektedir. Dilerseniz ürünlere logo baskı da yapılabilir. Burada dikkat etmeniz gereken, logonuza uygun rengi nasıl tercih edeceğinize karar vermenizdir. Ancak merak etmeyin, burada size, megasemsiye.com ücretsiz logo - demo hakkı sunacaktır. Siz logonuzu gönderin, rengi biz seçelim ve sizin onayınıza sunalım. 

   Neden Tercih Edilmeli? Nerelerde Kullanılır?

Kullanımı, taşıması kolay olması nedeniyle en çok tercih edilen yağmur şemsiyelerinden olan katlanabilir şemsiyeler, aksesuar olarak da tercih edilebilmektedir. Ürünleri bireysel alım olarak tercih edebilirsiniz. Ayrıca ürünü, firmanızın reklamını yapmak için promosyon ürünü olarak da kullanabilirsiniz. Bunun için bize logonuzu göndermeniz yeterli olacaktır.  

   Teslimat ve Kargo

İster logo baskı yaptırın, isterseniz baskı yaptırmayın, sipariş verdiğiniz andan itibaren size en yakın zamanda ürünlerimizi teslim etmek için uğraşıyor olacağımızdan emin olabilirsiniz. Baskısız ürünlerimizi ödeme aldıktan sonra, baskısız ürünlerinizi ise baskı süresi tamamlandıktan sonra yine ödeme alınır alınmaz, özel muhafazalanmış bir şekilde, tarafınıza güvenli bir olarak kargo ile gönderilecektir. 

Toplu Alımlarda İndirim Satışlarımız Vardır.

Teklif Almak ve Siparişleriniz İçin Bizi Arayın: 0212 227 42 37 Cep: 0535 950 51 39