Protokol Şemsiyesi


1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

PROTOKOL ŞEMSİYESİ

Protokol Şemsiye modelleri , uzun ömürlü, yüksek kalitede üretilen fiber kollu, fiber gövdeli su tutmayan ince ponjea kumaştan üretildiğinden dolayı en elit yağmur şemsiyesi olarak bilinirler. Vale Şemsiyesi veya Makam Şemsiyesi olarak da adlandırılan bu ürünler daha çok Cumhurbaşkanlığı, Bakanlıklar gibi üst düzey devlet görevlileri, bürokratlar ve onların valeleri tarafından kullanılmaktadır. Bunun dışında otel valeleri de gelen misafirlerini korumak amacıyla bu şemsiyeleri tercih eder. Özellikle Çift katlı protokol şemsiye çeşitleri, en geniş yağmur şemsiyesi olduğundan dolayı üst düzey koruma alanı sağlar. Tek katlı, çift katlı ve 12 telli olan büyük boy modellerimiz deri ve baston sap modelleri ile otomatik açılma özelliğine sahiptir. Hem konfor hem de şıklık anlamında 1.sınıf özelliğindedir. Yaz kış kullanılabilme özelliğine sahip ürünlerimiz, hem yazın güneşin zararlı ışınlarından, hem de sonbahar ve kışta yağmur ve kardan sizleri çok kolay bir şekilde korur. En uygun protokol şemsiyesi fiyatları ve opsiyon seçenekleri için hemen megasemsiye.com'u arayın ve bilgi alın. 

   Protokol Şemsiye Fiyatları

Detaylı bilgisini verdiğimiz bu şemsiyeler, diğer şemsiyelere göre daha özellikli, sağlam ve elit olduğundan fiyatları da bu özelliklere göre değişkenlik gösterir. Söz gelimi protokol şemsiye fiyatları, diğer yağmur şemsiyelerine göre biraz yüksektir. Ancak megasemsiye.com, size piyasa şartlarına göre uygun fiyat sunar. Öte yandan, toplu ya da yüksek adetli alımlarda 0212 227 42 37 , 0535 950 51 39 numaralı telefonlarımızdan ya da destek@megasemsiye.com mail adresinden fiyat bilgisi isteyebilirsiniz. 

   Protokol Şemsiye Çeşitleri

Protokol şemsiye ürünleri kategorimizde;
  • 250G Çift Katlı Protokol Şemsiyesi
  • 251G Tek Katlı Makam Şemsiyesi
  • 272G Vale Şemsiye
ürünlerimizi bulabilirsiniz. 

    Gövde Yapısı

Ürünün hem gövdesinde, hem de kollarında yani tamamen tüm iskelette, üst kalite fiber malzeme kullanılmaktadır. Fiber gövde yapısı sayesinde hafiftir, uzun süre taşındığında dahi kişiyi yormaz özelliktedir. Öte yandan, en sert rüzgarda dahi ters dönse de kırılmaz, kendiliğinden saniyeler içinde eski haline geri döner ve yeniden kullanıma hazır hale gelir. Tel boyları 72 ile 75 cm arasında, çap boyu ise 144 cm'dir.

    Kumaş Yapısı

Şemsiyelerde yüksek gövdede olduğu gibi kumaşında da yüksek teknoloji kullanılmaktadır. Üründeki kumaş, piyasadaki en ince ancak en dayanıklı ponjea kumaşlarıdır. Kumaşın başlıca özelliği, su iticili yani ıslanmaz, kırışmaz özellikle ve yırtılmaz oluşudur. Şemsiyeyi kapattığınız anda, üzerindeki suyu tahliye eder, dakikalar içinde kupkuru kalır.

   Çift Kat Opsiyonu

250G Çift Katlı Protokol Şemsiyeleri, iki kat arasındaki boşluk sayesinde hava tahliyesi sağlar ve şemsiyenin zarar görmesi önlenmiş olur. Ayrıca şemsiyeyi kullanan kişinin daha ferah kullanmasını sağlar. Bunların dışında 251G 8 Telli Protokol Şemsiyesi ve 272G 12 Telli Baston Saplı Protokol Şemsiyeleri mevcuttur. 

   Protokol Şemsiye Fiyatları

Detaylı bilgisini verdiğimiz bu şemsiyeler, diğer şemsiyelere göre daha özellikli, sağlam ve elit olduğundan fiyatları da bu özelliklere göre değişkenlik gösterir. Söz gelimi protokol şemsiye fiyatları, diğer yağmur şemsiyelerine göre biraz yüksektir. Ancak megasemsiye.com, size piyasa şartlarına göre uygun fiyat sunar. Öte yandan, toplu ya da yüksek adetli alımlarda 0212 227 42 37 , 0535 950 51 39 numaralı telefonlarımızdan ya da destek@megasemsiye.com mail adresinden fiyat bilgisi isteyebilirsiniz. 

    Hangi Konuda Farklı?

Protokol Şemsiyelerini, promosyon ve katlanır şemsiyelerle kesinlikle aynı sınıfa koymamak gerekir. Şemsiye kategorisinin en üstünde bulunan protokol şemsiyeleri şu özelliklerle diğer yağmur şemsiyelerinden ayrılır:

  • Tamamen fiber gövdesiyle, ters dönse bile şemsiye hemen kullanıma hazır olur, kırılmaz.
  • Geniştir ama hafiftir, yormaz. 
  • Kumaşı su tutmaz ponjea ürünüdür, yırtılmaz.
  • Çift katlı protokol şemsiyelerin üst kısmında hava tahliye bölümü vardır.

   Protokol Şemsiyeleri Kimler Kullanabilir?

Birinci kalite şemsiye olarak üst sınıfa hitap eden protokol şemsiyeleri daha çok, Cumhurbaşkanlığı, Bakanlıklar, üst düzey bürokratlar, belediye başkanları ve onların valeleri tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca, başta birinci sınıf olmak üzere tüm otellerin valeleri de makam şemsiyeleri veya vale şemsiyesi olarak adlandırılan bu ürünleri tercih etmektedir. Tüm bu saydıklarımızın dışında sade vatandaşlar da bu ürünlerden alıp rahatlıkla kullanabilir. 

    Opsiyon Seçenekleri

Yukarıda özelliklerini saydığımız protokol şemsiyelerine logo baskı da yapılabilmektedir. Cumhurbaşkanlığı forsu, bakanlıkların, belediyelerin, devlet dairelerinin ya da partilerin logosu, şemsiye üzerine baskı olarak uygulanabilmektedir. Ürünlerimiz siyah renk olsa da, istenmesi halinde lacivert renk opsiyonu da sunulmaktadır. 2 yıl kullanım garantili ürünler, özel muhafazası içinde müşteriye güvenle ulaştırılır.

    Teslimat ve Kargo

İster logo baskı yaptırın, isterseniz baskı yaptırmayın, sipariş verdiğiniz andan itibaren size en yakın zamanda ürünlerimizi teslim etmek için uğraşıyor olacağımızdan emin olabilirsiniz. Baskısız ürünlerimizi ödeme aldıktan sonra, baskısız ürünlerinizi ise baskı süresi tamamlandıktan sonra yine ödeme alınır alınmaz, özel muhafazalanmış bir şekilde, tarafınıza güvenli bir olarak kargo ile gönderilecektir. 

Toplu Alımlarda İndirim Satışlarımız Vardır.

Teklif Almak ve Siparişleriniz İçin Bizi Arayın: 0212 227 42 37 Cep: 0535 950 51 39