Kullan At Yağmurluklar


1 den 7 e 7 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

KULLAN AT YAĞMURLUKLAR

İşe gidiyorsunuz, ya da yürüyüş yapıyorsunuz. Keyifli anın tam ortasındasınız. Ancak o da ne. Kara bulutlar geliyor ve ıslanacaksınız. Belki toplantı öncesindesiniz. Islak ıslak toplantıya katılmak hoşunuza gitmez değil mi. Ani bastıran yağmurlara hazırlıksız yakalanmayın. Size, şemsiyeye göre daha ucuz, hem de daha pratik bir ürün önerimiz var: Kullan At Yağmurluklar… Aniden bastıran 10-15 dakikalık yağmur sizlerin gününü mahvetmesin. Bu küçük ama marifeti büyük yağmurluklar, en büyük kurtarıcınız olacaktır. Küçük, küçücük bir tedbir ile, bu işin üstesinden gelebilirsiniz. Tek kullanımlık yağmurluğu, 10-15 cm boyutlarındaki küçük yapısı, çantanızda, cebinizde, istediğiniz şekilde yanınızda taşıyabilir, istediğiniz zaman çıkarıp hemen kullanabilirsiniz. Emin olun, şemsiye gibi yer kaplamayacaktır. Neredeyse yanınızda olduğunu bile unutacaksınız. 

Ve planlı organizasyonlar. Açık hava konserlerinde, maçlarda, düğün ve cenaze töreni gibi dış mekan organizasyonu ve toplantılarında aniden bastıran yağmur için en önemli, ucuz ve pratik çözüm yine Kullan At Yağmurluk Modelleridir. 3 mikron kalınlığındaki ürünlerimiz su geçirmeyen yapısı ve esnek malzemesi ile her an yanınızda taşınabilir, her bedene rahatlıkla uyabilir. Ürünlerde kullanılan kaliteli plastik malzeme ile, üzerinde yağmur damlacıklarının uzun süre kalması engellenmiş olur. Kapüşonlu olarak üretilen ürünlerimiz, 4 adet önden çıtçıtı ve özel muhafazalı paketinde siz değerli müşterilere sunulmaktadır. Mavi, beyaz, kırmızı, sarı ve şeffaf renkler olarak stoklarımızda bulunan ürünlerden, kıyafetinize göre en uygun olanı seçebileceksiniz. Koli içinde 200 adet bulunan ürünlerimiz, en çok sattığımız yağmurdan korunma ürünlerimizdendir. 

   Kullan At Yağmurluk Fiyatları

Kulan At Yağmurluk ürünleri, piyasada çok fazla marka çatısı altında satılmaktadır. Bu nedenle kalite de çeşitlendiğinden dolayı, ürünleri farklı farklı fiyatlarda bulmanız mümkün. Ancak megasemsiye.com, size piyasa şartlarına göre uygun fiyat sunar. Öte yandan, toplu ya da yüksek adetli alımlarda 0212 227 42 37, 0535 950 51 39 numaralı telefonlarımızdan ya da destek@megasemsiye.com mail adresinden fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.  

   Kullan At Yağmurluk Renk Çeşitleri

Kullan At Yağmurluklarımızdan, kıyafetinize uygun olan rengi seçebilirsiniz. Stoklarımızda bulunan çeşitlerimiz;
  • Mavi Kullan At Yağmurluk
  • Şeffaf Kullan At Yağmurluk
  • Kırmızı Kullan At Yağmurluk
  • Sarı Kullan At Yağmurluk
  • Beyaz Kullan At Yağmurluk
  • Yeşil Kullan At Yağmurluk
  • Panço Kullan At Yağmurluk

şeklindedir. 

   Ürün Yapısı

Kullan At Yağmurluklarımız, kapüşonlu olarak üretilmişlerdir ki, başınızı da yağmurdan korusun. 4 adet çıt çıt ile, yağan yağmurun kıyafetlerinize temas etmesinin önüne geçilmektedir. Tek kullanımlık poşetlerde muhafaza edilen yağmurluklarımız, 10-15 cm’lik yapısıyla her an yanınızda taşınabilecek durumdadır. Ürünlerimiz, kaliteli malzemeden üretilen ürünlerimiz, kesinlikle yağmur sularını kıyafetinize geçirmez. Giyilirken, çıkarılırken dikkatli olmak koşuluyla hemen yıpranmaz, yırtılmaz, uzun saatler boyu üzerinizde durabilir.   

   Opsiyon Seçenekleri

Ürünlerimizde kullanılan 3 mikron kalınlığındaki plastik malzeme, bu yağmurluklara baskı yapılmasını engellemektedir. Dolayısıyla logo baskı opsiyonumuz bulunmamaktadır. Sadece, mavi, şeffaf, kırmızı, sarı ve beyaz renklerimiz arasından renk seçimi yapabilmektesiniz. 

   Neden Tercih Edilmeli? Nerelerde Kullanılır?

Ürünlerin tek tek çantada ya da ceplerde taşınabilmesi sebebiyle şemsiyeye göre daha pratik bir yağmur muhafaza aracı olmasını sağlamaktadır. Öte yandan, toplu organizasyonlar için, örneğin 1000 katılımcının olduğu bir açık hava toplantısında, bahsedilen adette şemsiye temini oldukça pahalı olacağından dolayı, kullan at yağmurluk, işinizi en çabuk ve maliyetsiz şekilde halletmenizi sağlayacaktır. Kullanım alanlarına gelince: Ürünlerimiz, bireysel kullanım için de uygun olmakla beraber, açık hava konserleri, maçlar, kır düğünleri, cenaze merasimleri gibi açık havalarda yapılan organizasyonlarda çokça tercih edilmektedir.  

   Teslimat ve Kargo

Mega Şemsiye olarak, sipariş verdiğiniz andan itibaren size en yakın zamanda ürünlerimizi teslim etmek için uğraşıyor olacağımızdan emin olabilirsiniz. Ürünleriniz, ödemeniz alınır alınmaz, özel muhafazalanmış bir şekilde, tarafınıza güvenli bir olarak kargo ile gönderilecektir. 

Toplu Alımlarda İndirim Satışlarımız Vardır.

Teklif Almak ve Siparişleriniz İçin Bizi Arayın: 0212 227 42 37 Cep: 0535 950 51 39