Havuz Şemsiyeleri


1 den 9 e 9 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

HAVUZ ŞEMSİYESİ

Yazın en fazla vakit geçirdiğimiz alanların başında gelen havuzlar, günlük yaşamdan uzaklaşıp, senenin bütün yorgunluğunu attığımız yerlerdir. 7’den 70’ye her yaştan bireyler havuza girmekten hoşlanır. Ancak bu beraberinde büyük sıkıntıları da getirebilir. Örneğin güneş çarpması veya güneş yanması. Fakat son zamanlarda gelişen teknolojiyle birlikte kullanımı yaygınlaşan havuz şemsiyeleri modelleri bu sorunu büyük oranda ortadan kaldırmaktadır.

Havuz şemsiyeleri, özellikle müstakil konutlarınızda vazgeçilmez yaz araçlarındandır. Yoğun güneş ışığından korunmanın en önemli araçlarıdır. Havuzun etrafında uygun bir alana yerleştirilen havuz şemsiyeleriyle, güneşin zararlı ışınlarından korunmakla kalmayacak, dış mekan tasarımınız için de büyük bir dekorasyon ürününe sahip olacaksınız. Dış mekan şemsiyelerinin en büyük dekorasyon tamamlayıcısı olması, havuz şemsiyelerinin son zamanlarda birçok peyzaj mimarının en çok tercih ettiği ürünlerden biri olmasına yol açmıştır. 

Öte yandan, cafe ve restoranların bahçelerinde de havuz şemsiyeleri tercih edilir olmuştur. Müşterilerini yazın serin tutmak, yağmurlu havalarda da ıslanmalarının önüne geçmek isteyen birçok işletme sahibi, işletmesinin bahçesine, terasına bu havuz şemsiyelerini koyarak maksimum verim almaya çalışmaktadır.  

   Havuz Şemsiyesi Fiyatları

Havuz Şemsiyesi ürünleri, piyasada çok fazla marka çatısı altında satılmaktadır. Bu nedenle kalite de çeşitlendiğinden dolayı, ürünleri farklı farklı fiyatlarda bulmanız mümkün. Ürünlerin farklı etiket fiyatlarına satılmasının diğer bir sebebi de, boyutlarının değişiyor oluşudur. Megasemsiye.com, size piyasa şartlarına göre uygun fiyat sunar. Öte yandan, toplu ya da yüksek adetli alımlarda 0212 227 42 37 , 0535 950 51 39 numaralı telefonlarımızdan ya da destek@megasemsiye.com mail adresinden fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.  

   Havuz Şemsiyesi Çeşitleri

Havuz Şemsiyesi ürünleri kategorimiz aslında bu ürünlerin hangi boyutta olduklarının da bir cevabıdır. Bu başlık altında;

  • 200x200 Kare Havuz Şemsiyesi
  • 250x250 Kahverengi Alüminyum Havuz Şemsiyesi
  • 250x250 Etekli Havuz Şemsiyesi
  • 250x250 Beyaz Alüminyum Havuz Şemsiyesi
  • 300 Çap Yuvarlak Mega Havuz Şemsiyesi
  • 300 Cm Çap Yeşil Renk Mega Havuz Şemsiyesi
  • 300 Çap Krem Renk Mega Havuz Şemsiyesi
  • 350x350 Etekli Mega Şemsiye
  • 400x400 Etekli Mega Havuz Şemsiyesi

ürünlerimizi bulabilirsiniz. 

   Gövde Yapısı

Genellikle alüminyum gövdeye sahip olan bahçe şemsiyeleri ipli ve ya manuel sistem olarak da müşterilerine sunulmaktadır. 200x200 cm 250x250 cm, 300x300 cm ,400x400 cm,250 çap, 300 çap, 350 çap, 400 çap ve 500 çaplarında, İpli Makaralı Sistemli ve Manuel Teleskopik Sistemli Şemsiye modellerimizi havuz ve bahçenizde kullanılmak üzere bizden talep edebilirsiniz. 

   Kumaş Yapısı

Bu şemsiye modellerimizde kumaş renk,ölçü, bidon ve ayak seçimi için bizi arayınız. Akrilik kumaş %100 Avrupa Tentelik kumaştan üretilmiş olup 7 yıl solmazlık garantilidir. İpli Makaralı Şemsiyelerimizde ip düzeni bozulduğunda garanti kapsamına girer, iskeletimizin garantisi yoktur. Polyester kumaşta garantimiz yoktur. Rüzgarlı havada şemsiyelerin devrilmemesi için kapalı tutmanızı öneririz, devrilmiş olan şemsiyelerinizden firmamız sorumlu değildir.  

   Opsiyon Seçenekleri

Havuz şemsiyesi ürünlerimizde, kumaş olarak beyaz veya krem rengi seçebilirsiniz. Güneş ışınlarını yansıtması nedeniyle dış mekan şemsiyeleri açık renk kumaş ile üretilir. Gövde boyutu olarak 200x200 cm 250x250 cm, 300x300 cm ,400x400 cm,250 çap, 300 çap, 350 çap, 400 çap ve 500 çaplarında ürünlerimizi seçebilirsiniz. Yine buraya tıklayarak ayak veya bidon seçimini yapabilirsiniz. . 

   Neden Tercih Edilmeli? Nerelerde Kullanılır?

Havuz şemsiyeleri, yazın güneş ışınlarından korunmak için kullanılmasının yanı sıra, diğer dış mekan şemsiyelerinde olduğu gibi, payzajı tamamlayıcı araç olarak da tercih edilmektedir. Havuzlarda, sahilde, teraslarda rahatlıkla kullanabilirsiniz..  

   Teslimat ve Kargo

İster logo baskı yaptırın, isterseniz baskı yaptırmayın, sipariş verdiğiniz andan itibaren size en yakın zamanda ürünlerimizi teslim etmek için uğraşıyor olacağımızdan emin olabilirsiniz. Baskısız ürünlerimizi ödeme aldıktan sonra, baskısız ürünlerinizi ise baskı süresi tamamlandıktan sonra yine ödeme alınır alınmaz, özel muhafazalanmış bir şekilde, tarafınıza güvenli bir olarak kargo ile gönderilecektir. 

Toplu Alımlarda İndirim Satışlarımız Vardır.

Teklif Almak ve Siparişleriniz İçin Bizi Arayın: 0212 227 42 37 Cep: 0535 950 51 39