Cafe Şemsiyesi


1 den 5 e 5 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

CAFE (KAFE) ŞEMSİYESİ

Cafe Şemsiyesi diğer adıyla Kafe Şemsiyesi, açık alanlarda hizmet veren çay bahçeleri, restoranlar, büfeler ve cafeler tarafından tercih edilen şemsiye çeşitidir. Yaz günlerinde güneşten korumak, serinlemek amacıyla ve arkadaş ortamında sohbet ederek zaman geçirmek isteyen cafe müşterilerinin en iyi kurtarıcı görevini üstlenmiştir. Ziyaretçiler, güneş ışınlarının vermiş olduğu bunaltıcı etkiden uzak bir şekilde çay, kahve veya soğuk içecekler içerek rahatlamaya çalışır. Çay bahçesinde, açık alan restoranlarda, cafenin terasında oturan kişilerin güneşin UV ışınlarından korur. Sonbahar ve kış aylarında ise, ortamda bulunanları ıslanmaktan korur, konforlu bir ortam sağlar. Dilenirse, bu şemsiyelere ek olarak, alttan yukarıya kadar ek branda çekilerek, açık alanda bir kapalı ortam oluşturulabilir. Bu şekilde ziyaretçiler, yağmurdan korunduğu gibi soğuk hava ve rüzgardan da korunmuş olur. 

Cafe şemsiye modellerinde yere konumlandırmak için mekanın durumuna göre, sabit ya da portatif ayaklar kullanılabilir. Tamamen metal olan sabit ayaklar, yere vida veya çivi yardımıyla sabitlenir, şemsiye bunun üzerine konumlandırılır. Bunun olumsuz tarafı, şemsiyenin istenildiği anda yerinin değiştirilemeyecek oluşudur. Portatif olarak kullanılan çerçeveli mermer ayaklar ise, altındaki tekerlekler sayesinde kullanımı rahattır. Masaların ve sandalyesinin durumuna göre yeri değiştirilebilir, istenilen yere hareket ettirilebilir. 

Cafe şemsiyelerinin en büyük özelliği bir nevi reklam panosu oluşudur. Saçaklarına yapılan logo baskı ya da cafe ismi ile mekanınız reklamını yapacaksınız. Öte yandan, son zamanlarda çokça kullanılan bacalı modeller, oksijen devimini yapmasını sağlıyor ve şemsiye altında bulunanların rahat ve ferah bir şekilde oturmasına olanak sağlıyor. Öte yandan, artık bu ürünlere, ısıtıcı, klima veya diğer elektronik eşyalar bağlanıyor. Bu şekilde şemsiye altındaki müşterilere daha konforlu bir yaşam alanı sunulmuş olunuyor. Bu saydıklarımız, mekan tercihinde müşterilerin kararlarında oldukça etkili oluyor. Bu nedenle mekan sahipleri, kullanacakları şemsiyeleri ve içine yerleştirecekleri mekanizmaları dikkatlice seçmeleri gerekiyor.

   Cafe Şemsiyesi Fiyatları

Cafe Şemsiye ürünleri, piyasada çok fazla marka çatısı altında satılmaktadır. Bu nedenle katile de çeşitlendiğinden dolayı, ürünleri farklı farklı fiyatlarda bulmanız mümkün. Şemsiyelerin fiyatlarındaki değişikliğin başka bir sebebi de boyutu. Ürünün boyutları büyüdükçe doğal olarak fiyatı da artıyor. Öte yandan, mekanizma da fiyat konusunda oldukça belirleyici. Söz gelimi ipli makaralı şemsiye ile teleskopik şemsiye arasında ciddi farklar olabiliyor. Diğer bir etken de, ürünün gövdesidir. Yandan gövdeli şemsiyeler biraz daha pahalı iken, diğer ürünler bunlardan daha ucuz olmaktadır. Megasemsiye.com, size piyasa şartlarına göre uygun fiyat sunar. Öte yandan, toplu ya da yüksek adetli alımlarda 0212 227 42 37 , 0535 950 51 39 numaralı telefonlarımızdan ya da destek@megasemsiye.com mail adresinden fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.   

   Cafe Şemsiyesi Çeşitleri

Cafe Şemsiye kategorimizde, çeşitli gövde ve boyutlarda;
  • 300x300 Cm Teleskopik Dişli Sistem Cafe Şemsiyesi
  • 300x400 Cm Teleskopik Dişli Sistem Cafe Şemsiyesi
  • 350x350 Cm Teleskopik Dişli Sistem Cafe Şemsiyesi
  • 400x400 Cm Teleskopik Cafe Şemsiyesi
  • 500x500 Cm Teleskopik Dişli Sistem Cafe Şemsiyesi
ürünlerimiz bulunmaktadır.  

   Gövde Yapısı

Cafe şemsiyeleri, daha çok yer kazandırmak amacıyla kare formdadır. 300x300 cm, 300x400 cm, 350x350 cm, 400x400 cm ve 500x500 cm boyutlarındaki şemsiyelerimiz, tüm müşterilerin ihtiyaçlarına hitap etmektedir. Ürünlerimiz saçaklı olup, istenirse bacalı olarak da üretilebilmektedir. Mekanın mimarisine uygun olarak tasarlanan ürünler, alüminyum ve çelik gövdesi uzun yıllar kullanım olanağı sunmaktadır.

   Kumaş Yapısı

Ürünlerimizde 7 yıl solmaz ve yırtılmaz garantiye sahip akrilik kumaş kullanılmaktadır. Bu şekilde kumaş değiştirmeden uzun yıllar kullanma imkanına sahip olacaksınız. Isı ve yağmur geçirmez özelliğinin yanında su iticilik özelliğine de sahiptir. Ayrıca farklı renk seçenekleri de mevcuttur. 

   Opsiyon Seçenekleri

Cafe şemsiyesi ürünlerimizde, logo baskı yapılabilmektedir. Dolayısıyla kişiselleştirilmiş bir şemsiye, sizin marka yüzünüz olacaktır. İster saçaklara, isterseniz de şemsiyenin üstüne konumlandıracağınız logoya göre kumaş rengi seçimi yapabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken, logonuza uygun rengi seçmenizdir. Ancak merak etmeyin, burada size, megasemsiye.com ücretsiz logo - demo hakkı sunacaktır. Siz logonuzu gönderin, rengi biz seçelim ve sizin onayınıza sunalım. Öte yandan bacalı seçeneklerden biri de seçerek müşterilerinize daha ferah bir ortam sağlayabilirsiniz. Yukarıda da bahsini ettiğimiz gibi, şemsiyelerimizin içine, ısıtıcı, klima, hoparlör gibi elektronik ekipmanlar da monte ederek bu konforu daha da ilerilere götürebilirsiniz.

   Birlikte Alabilirsiniz

Aldığınız ürüne uygun olarak altlık seçimi yapmalısınız. Bu üründe ister portatif tekerlekli mermer ayak isterseniz de sabit metal ayak kullanabilirsiniz. İlgili ürünlerimiz için, buraya tıklayarak Şemsiye Altlıkları ve Bidonlar kategorimize göz atabilirsiniz. 

   Neden Tercih Edilmeli? Nerelerde Kullanılır?

Bu kategorideki şemsiyeleri, cafenizde, restoranınızda ve diğer işletmelerinizde kullanabilirsiniz. Bu şemsiyeler ile, müşterilerinizin konforunuzu sağlayabilirsiniz. Daha da ötesi, oluşturduğunuz dış mekan konforuyla potansiyel müşterilere ulaşacak, işletmenizi daha yükseklere çıkarabileceksiniz.  

   Teslimat ve Kargo

İster logo baskı yaptırın, isterseniz baskı yaptırmayın, sipariş verdiğiniz andan itibaren size en yakın zamanda ürünlerimizi teslim etmek için uğraşıyor olacağımızdan emin olabilirsiniz. Baskısız ürünlerimizi ödeme aldıktan sonra, baskısız ürünlerinizi ise baskı süresi tamamlandıktan sonra yine ödeme alınır alınmaz, özel muhafazalanmış bir şekilde, tarafınıza güvenli bir olarak kargo ile gönderilecektir. 

Toplu Alımlarda İndirim Satışlarımız Vardır.

Teklif Almak ve Siparişleriniz İçin Bizi Arayın: 0212 227 42 37 Cep: 0535 950 51 39