Ahşap Şemsiye


1 den 11 e 11 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

AHŞAP ŞEMSİYE

Evinizin bahçesinde ya da terasınızda, yazın keyfini çıkarmak ya da yağmurlu havalarda ıslanmamak,  kafa dinlemek için ihtiyacınız olan ürünlerden biri de Ahşap Şemsiyelerdir. Mekanınıza göre aldığınız ahşap şemsiyenin altında, aileniz ve sevdikleriniz ile hoş vakit geçirebilecek, kitap okuyabilecek, sohbet edebilecek, tv izleyebilecek kısacası hayatın tadına varacaksınız. Sadece yağmurlu havalarda ıslanmamak için değil, yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarından korunmak için kullanılmaktadır. Hatta, ihtiyaç olmamasına rağmen, birçok peyzaj mimarı, bahçe dekorasyonu için şemsiyeleri kullanmaktadır. Bunların başında da Ahşap Şemsiyeler gelmektedir. 

Öte yandan, cafe, restoran, lokanta gibi birçok işletme de artık dışarı attığı masa sandalyesine konuk ettiği müşterilerini, dış mekan şemsiyeler ile korumaktadır. Özellikle havaların bunaltıcı olduğu yaz aylarında, iç mekanda oturmak istemeyen müşteriler dışarıda şemsiyenin altında gölgelenmekte, güneşin tadını çıkarmaktadırlar. Hatta müşteriler de, şemsiyeye göre gidecekleri mekanı belirleyebilmektedirler. 

Ahşap Şemsiyeler, gövdesinin imal edildiği fırınlanmış kayın ağacından üretilmesi sebebiyle bu ismi almıştır. Yüzyıllardır şemsiyenin gövdesi olarak kullanılan ahşap, yıllar geçtikçe, teknolojinin da gelişmesiyle daha da sağlam hale gelmiştir. Ham madde olarak da kolay bulunduğundan fiyatları da buna göre düşük olabilmektedir. Eski teknolojide olduğu gibi, şemsiyeler artık su temas ettiğinde dahi şişme ya da çürüme yapmaz. 

Şemsiye alırken, göz önünde bulundurmanız gereken ilk faktör şemsiyenin boyutlarıdır. Şemsiyeyi kullanacağınız mekana göre şemsiye boyutu seçmelisiniz. Ki büyük şemsiye aldınız diyelim, hem maliyet artacak, hem de efektif kullanamayacaksınız. Olması gerektiğinden küçük aldığınız şemsiye de işinizi görmeyecek ve paranız boşa gidecektir. Öte yandan, şemsiye alırken, şemsiyenin rengine de dikkat etmelisiniz. Genelde açık renk şemsiyeler, yazın daha kullanışlı olmaktadır. 

   Ahşap Şemsiye Fiyatları

Ahşap Şemsiye ürünleri, piyasada çok fazla marka çatısı altında satılmaktadır. Bu nedenle katile de çeşitlendiğinden dolayı, ürünleri farklı farklı fiyatlarda bulmanız mümkün. Ancak megasemsiye.com, size piyasa şartlarına göre uygun fiyat sunar. Öte yandan, toplu ya da yüksek adetli alımlarda 0212 227 42 37 , 0535 950 51 39 numaralı telefonlarımızdan ya da destek@megasemsiye.com mail adresinden fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.   

   Ahşap Şemsiye Çeşitleri

Portföyümüzde, hem kare, hem de yuvarlak çeşit ahşap şemsiyelerimiz bulunmaktadır. Kategorimizde bulunan ahşap şemsiyelerimiz:
 • 200 Cm Çap Yuvarlak Ahşap Gövdeli Şemsiye
 • 250 Cm Çap Yuvarlak Ahşap Gövdeli Şemsiye
 • 300 Cm Çap Yuvarlak Ahşap Gövdeli Şemsiye
 • 350 Cm Çap Yuvarlak Ahşap Gövdeli Şemsiye
 • 400 Cm Çap Yuvarlak Ahşap Gövdeli Şemsiye
 • 500 Cm Çap Yuvarlak Ahşap Gövdeli Şemsiye
 • 200x200 Cm Kare Ahşap Gövdeli Şemsiye
 • 250x250 Cm Kare Ahşap Gövdeli Şemsiye
 • 300x300 Cm Kare Ahşap Gövdeli Şemsiye
 • 350x350 Cm Kare Ahşap Gövdeli Şemsiye
 • 400x400 Cm Kare Ahşap Gövdeli Şemsiye
şeklindedir.  

   Gövde Yapısı

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, ahşap şemsiyelerimizin tüm modelleri orta gövde kol ve parçaları fırınlanmış kayın ağacından üretilmiştir. Bu nedenle şemsiyelerimiz hafif ancak oldukça dayanıklıdır. Orta gövde ve kol parçaları ceviz rengindedir.

   Kumaş Yapısı

Ahşap Şemsiyelerimizde, İspanya'dan ithal %100 Akrilik, Docril marka kumaş kullanmaktadır. Akrilik kumaş zararlı UV ışınlarını azaltarak şemsiye altındaki ısıyı dengede tutar. Yağmurlu havalarda kumaşın kaygan zemini özelliğinden dolayı yağmur suyunu alta vermez, suyu çekmeyerek dışarı atar. Ahşap şemsiyelerimizin mekanizması ipli makaralı sistem olarak çalışmaktadır. 

   Opsiyon Seçenekleri

Ahşap Şemsiyelerimiz saçaklı ve saçaksız seçeneği mevcuttur. Saçaklı şemsiye modelimizin saçak kısmına baskı uygulaması yapılabilmektedir. Saçak  yükseklik ölçüsü 25-30 cm arası gelmektedir. Mega Ticaret olarak ; bahçenize, villanıza, havuzunuza uygun olabilecek şemsiye model , ölçü, kumaş renginin seçimi için destek@megasemsiye.com ya da 0212 227 42 37 veya 0535 950 51 39 nolu telefonlardan iletişim numaramızdan bilgi alabilirsiniz.

   Birlikte Alabilirsiniz

Aldığınız ürüne uygun olarak altlık seçimi yapmalısınız. Bu üründe çerçeve ayak, mermerli, tekerlekli ve fren sistemlidir. Farklı boyutlardaki ahşap şemsiyelerimize uygun ebatta ve ağırlıkta mermer kullanılmaktadır. Ancak alternatif isterseniz, bu üründe ister portatif tekerlekli mermer ayak isterseniz de sabit metal ayak kullanabilirsiniz. İlgili ürünlerimiz için, buraya tıklayarak Şemsiye Altlıkları ve Bidonlar kategorimize göz atabilirsiniz. 

   Neden Tercih Edilmeli? Nerelerde Kullanılır?

Bu kategorideki ürünü, evinizin bahçesinde, terasında kullanabilirsiniz. Öte yandan, cafenizde, restoranınızda ve diğer işletmelerinizde kullanabilirsiniz. Bu şemsiyeler ile, müşterilerinizin konforunuzu sağlayabilirsiniz. Daha da ötesi, oluşturduğunuz dış mekan konforuyla potansiyel müşterilere ulaşacak, işletmenizi daha yükseklere çıkarabileceksiniz.  

   Teslimat ve Kargo

İster logo baskı yaptırın, isterseniz baskı yaptırmayın, sipariş verdiğiniz andan itibaren size en yakın zamanda ürünlerimizi teslim etmek için uğraşıyor olacağımızdan emin olabilirsiniz. Baskısız ürünlerimizi ödeme aldıktan sonra, baskısız ürünlerinizi ise baskı süresi tamamlandıktan sonra yine ödeme alınır alınmaz, özel muhafazalanmış bir şekilde, tarafınıza güvenli bir olarak kargo ile gönderilecektir. 

Toplu Alımlarda İndirim Satışlarımız Vardır.

Teklif Almak ve Siparişleriniz İçin Bizi Arayın: 0212 227 42 37 Cep: 0535 950 51 39