Promosyon Şemsiye


1 den 15 e 19 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

PROMOSYON ŞEMSİYE

Promosyon Şemsiye modelleri, firmaların, daha çok özel müşterilerine hediyelik eşya ürünü olarak hazırladıkları şemsiyeler olarak bilinirler. Firmalar, dernekler, siyasi partiler gibi teşkilatların logolarının baskı yapılması ve üründe farklı renk tercihlerinin bulunması, şemsiyelerin promosyon ürünü olarak tercih edilmesinde etkili olmuştur. Promosyon ürünlerinin hediyelik eşya olarak çok fazla tercih edilmesi, bu ürünlerinin yüksek adetlerde satışı sonucunu doğurmuştur. Promosyon Şemsiye ürünleri, yağmurlu havalarda ıslanmamak için kullanılmasının yanı sıra, yaz aylarında aşırı sıcaklardan korunmak için tercih edilir olmuşlardır.

Promosyon şemsiyelerimiz, geniş renk seçeneği ile dikkat çekmektedirler. Hemen hemen her renk şemsiye stoklarımızda bulunmaktadır. Üründe genel olarak ahşap baston sap kullanılmaktadır. Ancak istenildiği durumlarda plastik baston sap ürünlerimiz de stoklarımıza dahil edilebilmektedir. 

Promosyon şemsiye ürünleri, şirketlerin en çok tercih ettiği ürünlerden biridir. O yüzden geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Şirketin ve firmanın logosunun bulunduğu şemsiyeler, çok sık karşımıza çıkmaktadır. 

    Promosyon Şemsiye Fiyatları

Promosyon Şemsiye ürünleri, piyasada çok fazla marka çatısı altında satılmaktadır. Bu nedenle katile de çeşitlendiğinden dolayı, ürünleri farklı farklı fiyatlarda bulmanız mümkün. Ancak megasemsiye.com, size piyasa şartlarına göre uygun fiyat sunar. Öte yandan, toplu ya da yüksek adetli alımlarda 0212 227 42 37 , 0535 950 51 39 numaralı telefonlarımızdan ya da destek@megasemsiye.com mail adresinden fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

    Promosyon Şemsiye Çeşitleri

Promosyon şemsiye ürünlerinin çeşitliliği çok fazladır. Bu kategoride;

  • Ahşap Baston Saplı Tek Renkli Promosyon Şemsiyeler
  • Ahşap Baston Saplı Çift Renkli Promosyon Şemsiyeler
  • Ahşap Baston Saplı Gökkuşağı Renkli Promosyon Şemsiyeler
  • Ahşap Baston Saplı 12 Telli Promosyon Şemsiyeler
  • Plastik Baston Saplı Şeffaf Promosyon Şemsiyeler 

ürünlerimizi bulabilirsiniz.

    Gövde Yapısı

Bu şemsiyelerimiz 8 telli ve 12 telli olarak üretilmişlerdir. Teller, kullanılan özel esnek malzemesi sayesinde çabuk kırılmaz özelliktedir. Rüzgar aldığı zaman şemsiye ters dönse de, birkaç el hareketiyse ürünü eski haline getirebilirsiniz. Şemsiyenin sapı ise, ahşap yada plastik olarak seçilebilmektedir. Ahşap ürünlerimiz, su aldığında şişme yapmaz, kaliteli malzemeden üretilmiştir. Plastik saplarımız da aynı şekilde büyük bir darbe almadığı sürece kırılmazdır. Ürünün mekanizmasını otomatik süspansiyonlu ya da manuel olarak seçebilirsiniz. Özel yapısı sayesinde tek hareketle açılır, tek hareketle kapanır, kullanıcılar için büyük kolaylık sağlar. 

    Kumaş Yapısı

Promosyon şemsiyesi çeşitleri; su, yağmur ya da kar gibi etmenlere dayanıklı olması ve bunları geçirmemesi gerekiyor. Bu nedenle, şemsiyelerimizde -gövdede olduğu gibi- kumaşında da yüksek teknoloji kullanılmaktadır. Ayrıca, bu kumaşlar, güneş ışınlarına ve diğer mevsimsel etmenlere maruz kaldığında, ağarma yapmamalıdır. Üründeki kumaş, piyasadaki en ince ancak en dayanıklı kumaşlarıdır. Kumaşın başlıca özelliği, zarar güneş ışınlarını geçirmemesi, su iticili yani ıslanmaz, kırışmaz özellikle ve yırtılmaz oluşudur. Suya maruz kaldığında da, şemsiyeyi kapattığınız anda,üzerindeki suyu tahliye eder, dakikalar içinde kupkuru kalır.

    Opsiyon Seçenekleri

Promosyon şemsiyelerimizde bol renk opsiyonu seçeneği vardır. Hemen hemen istediğiniz tüm renklerde şemsiye siparişi verebilirsiniz.Burada dikkat etmeniz gereken, logonuza uygun rengi seçmenizdir. Ancak merak etmeyin, burada size, megasemsiye.com ücretsiz logo - demo hakkı sunacaktır.Siz logonuzu gönderin, rengi biz seçelim ve sizin onayınıza sunalım.

    Neden Tercih Edilmeli? Nerelerde Kullanılabilir?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, promosyon şemsiye ürünlerimiz, daha çok kurumsal firmalar, siyasi partiler, dernekler, okullar gibi teşkilatlar tarafından, reklam amaçlı kullanılmaktadır. Özellikle yazılı ve görsel reklamların çok yüksek ücretlerde oluşu, reklamınızı daha uygun yapma potansiyeli açısından promosyon şemsiyeleri cazip kılmaktadır. Düşünsenize, bir kişi, şirketinizin logosunun olduğu bir promosyon şemsiye ile ünlü bir caddeden geçiyor. Kaç kişiye reklamınızı yaptınız değil mi!

    Teslimat ve Kargo

İster logo baskı yaptırın, isterseniz baskı yaptırmayın,sipariş verdiğiniz andan itibaren size en yakın zamanda ürünlerimizi teslim etmek için uğraşıyor olacağımızdan emin olabilirsiniz. Baskısız ürünlerimizi ödeme aldıktan sonra, baskısız ürünlerinizi ise baskı süresi tamamlandıktan sonra yine ödeme alınır alınmaz, özel muhafazalanmış bir şekilde, tarafınıza güvenli bir olarak kargo ile gönderilecektir.

Toplu Alımlarda İndirim Satışlarımız Vardır.

Teklif Almak ve Siparişleriniz İçin Bizi Arayın: 0212 227 42 37 Cep: 0535 950 51 39