Ödeme ve Teslimat Koşulları

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Ödemelerinizi, buradaki hesap bilgilerimizi kullanarak banka havalesi ya da EFT olarak yapabilirsiniz.


2) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; megasemsiye.com üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza iade eder. Ancak, özel olarak sizler için üretilen ürünlerde iade mümkün olmamaktadır. 


3) Teslimat 

Özel olarak sipariş verdiğiniz ürünlerle ilgili teslimat detayını lütfen şirketimiz yetkilileri ile görüşünüz. Öte yandan, olası gecikme durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir


Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0535 950 51 39 numaralı telefona gönderin ve durumu destek@megasemsiye.com mail adresine bildiriniz. 

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.