Plaj Şemsiyesi


Yeni rn
Pamuklu Plaj Şemsiye
Yeni rn
240 Çap Krem Şemsiye
Yeni rn
Kırmızı Plaj Şemsiyesi
Yeni rn
Plaj Şemsiyesi 240 ÇAP
Yeni rn
Yeşil Plaj Şemsiyesi
Yeni rn
Krem Plaj Şemsiyesi
Yeni rn
Lacivert Plaj Şemsiye
Yeni rn
Sarı Plaj Şemsiyesi
Yeni rn
Mavi Plaj Şemsiyesi
1 den 10 e 10 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

PLAJ ŞEMSİYESİ

Pratik oluşu, arabanın bagajında, hatta el çantalarında bile taşınabilen dış mekan şemsiyesi olan Plaj Şemsiyesi, çok ihtiyaç duyulan ve kullanılan güneşten koruyucu şemsiyelerdir. Genelde sezonluk olarak düşünülse de aslında evlerin balkonunda veya teraslarda da yağmurdan koruyucu şemsiye olarak da kullanılabilir.

Plaj şemsiyeleri, kullanım alanlarına ve sıklığına bakıldığında, düşünülenin aksine diğer dış mekân şemsiyelerinden daha sağlam olmak durumundadır. En çok kullanılan, en çok kapatılıp açılan, sürekli kum, rüzgâr, tuzlu su, neme maruz kalması nedeniyle plaj şemsiyesi modelleri alırken, sağlamlığına ve iş görür olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. İş görürden kastımız, güneşin zararlı ışınlarından korunması için alınan plaj şemsiyeleri, eğer bu işlevini yerine getirmezse hem sağlığımız açısından tehlike doğurabilir, hem de boşa para harcamış oluruz. Öte yandan sarı, mavi, yeşil, kırmızı ve beyaz renk seçenekleriyle tercih edebileceğiniz plaj şemsiyelerini, birçok boyut ve modelde bulmanız mümkündür. Öte yandan, oynar başlığı sayesinde, şemsiyeyi güneşe göre ayarlayabilir, üründen maksimum verim alabilirsiniz.

Plaj şemsiyelerini, bireysel kullanabileceğiniz gibi, şirket veya işletme sahibiyseniz, müşterilerinizi yazın güneş ışınlarının zararından korumak, yağmurlu havalarda ise ıslanmalarının önüne geçebilmek adına kullanabilirsiniz. Son zamanlarda yaygınlaşan bir kullanım türü olan işletme mantığı, küçük masaların ortasına konulan deliğe yerleştirilen plaj şemsiyesi ile masa etrafında bulunanları serinletme modelidir. Yukarıda bilgisini verdiğimiz şemsiyelerin oynar başlıklı olması sebebiyle, başlığı güneşin konumuna göre ayarlayıp tam bir gölgelenme sağlayabilirsiniz. 

   Plaj Şemsiyesi Fiyatları

Plaj Şemsiyesi ürünleri, piyasada çok fazla marka çatısı altında satılmaktadır. Ayrıca, gövde kalitesi, kumaşın kalınlığı ve çeşidi, ürünün yerli ya da ithal oluşu da fiyat konusunda çeşitliliğe sebep olmaktadır. Bu nedenle katile de çeşitlendiğinden dolayı, ürünleri farklı farklı fiyatlarda bulmanız mümkün. Ancak megasemsiye.com, size piyasa şartlarına göre uygun fiyat sunar. Öte yandan, toplu ya da yüksek adetli alımlarda 0212 227 42 37 , 0535 950 51 39 numaralı telefonlarımızdan ya da destek@megasemsiye.com mail adresinden fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.   

   Plaj Şemsiyesi Çeşitleri

Plaj Şemsiyesi kategorimizde, farklı renk ve boyutta birçok ürün bulabilirsiniz. Dilerseniz, burada yazılı olanların dışında kumaş seçimi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu başlık altında;
  • 200 Çap 10 Telli Plaj Şemsiyesi
  • 240 Çap Krem Şemsiye
  • Plaj Şemsiyesi 240 Çap
  • Pamuklu Plaj Şemsiye
  • Kırmızı Plaj Şemsiyesi
  • Yeşil Plaj Şemsiyesi
  • Krem Plaj Şemsiyesi
  • Lacivert Plaj Şemsiye
  • Sarı Plaj Şemsiyesi
  • Mavi Plaj Şemsiyesi
ürünlerimizi bulabilirsiniz.  

   Gövde Yapısı

Plaj Şemsiyelerimiz, isteğe göre 10 telli veya 8 telli olarak tercih edilebilmektedir. Farklı boyutlarda olsa da en çok satılan ve kullanılan ölçülerimiz, 180 cm, 200 cm, 220 cm, 240 cm ve 250 cm çap ebatlarındaki ürünlerimizdir. Bu ürünlerin tamamının üst kısmındaki aparat sayesinde, ürünlerimizin başlığı güneşe göre ayarlanabilmekte ve şemsiyenin yerini değiştirmeden güneşten korunabileceksiniz.

   Kumaş Yapısı

Ürünlerimiz arasında polyester kumaşlı, pamuk, Panama kumaşlı ve desenli çeşitlerimiz vardır. Kumaşlar, güneşin zararlı ışığını geçirmeyen özellikte olup maksimum koruma sağlamaktadır. 

   Opsiyon Seçenekleri

Plaj şemsiyesi ürünlerimizde renk olarak, beyaz, krem, lacivert, mavi, sarı ve kırmızı renkleri tercih edebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken, logonuza uygun rengi seçmenizdir. Ancak merak etmeyin, burada size, megasemsiye.com ücretsiz logo - demo hakkı sunacaktır. Siz logonuzu gönderin, rengi biz seçelim ve sizin onayınıza sunalım.

   Birlikte Alabilirsiniz

Aldığınız ürüne uygun olarak bidon seçimi yapmalısınız. Bu üründe 20 litrelik bidon işinizi görecektir. Ancak bunların dışında da ürünler tercih etmek isterseniz, buraya tıklayarak Şemsiye Altlıkları ve Bidonlar kategorimize göz atabilirsiniz. 

   Neden Tercih Edilmeli? Nerelerde Kullanılır?

Kullanımı ve taşınması kolaydır. İster evinizin balkonunda, terasında, bahçesinde kullanın. İsterseniz denize veya plaja gittiğinizde yanınızda götürün. Pratik oluşu, en çok işinize yarayacak ürün olmasının bir numaralı etkenidir.  

   Teslimat ve Kargo

İster logo baskı yaptırın, isterseniz baskı yaptırmayın, sipariş verdiğiniz andan itibaren size en yakın zamanda ürünlerimizi teslim etmek için uğraşıyor olacağımızdan emin olabilirsiniz. Baskısız ürünlerimizi ödeme aldıktan sonra, baskısız ürünlerinizi ise baskı süresi tamamlandıktan sonra yine ödeme alınır alınmaz, özel muhafazalanmış bir şekilde, tarafınıza güvenli bir olarak kargo ile gönderilecektir. 

Toplu Alımlarda İndirim Satışlarımız Vardır.

Teklif Almak ve Siparişleriniz İçin Bizi Arayın: 0212 227 42 37 Cep: 0535 950 51 39