Yandan Gövdeli Şemsiye


1 den 5 e 5 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

YANDAN GÖVDELİ ŞEMSİYE

Yandan Direkli Şemsiye olarak da bilinen Yandan Gövdeli Şemsiyeler, daha çok cafe (kafe), restoran, lokanta gibi ticari işletmelerde kullanılmaktadır. Müşterilerini, yağmurlu havalarda ıslanmaktan korumak, güneşli havalarda ise serinletmek ve güneşin zararlı ışınlarından korumak isteyen işletmelerin en çok tercih ettiği şemsiyelerin başında yandan gövdeli şemsiyeler gelmektedir. Şemsiyelerin gövdesinin, oturma alanı dışında olması, dolayısıyla yaşam alanından çalmaması, bu şemsiyelerin çok tercih edilmesinin sebeplerinden birini oluşturmaktadır. Öte yandan, güneşin konumuna göre 360 derece dönebilen şemsiyeler, oldukça pratik bir kullanım olanağı sağlamaktadır. 

Bu tür şemsiyeler, birçok peyzaj mimarı tarafından da, ticari işletmelerde dekorasyonu tamamlayıcı araç olarak da kullanılmaktadır. Sadece işletmelerde değil, uzun zamandır müstakil evlerin bahçelerinde ya da sitelerde, hem serinleme hem de dekorasyon amacıyla tercih edilmektedir. Gerçekten de yandan gövdeli şemsiyeler, tasarım açısından diğer şemsiyelerden bir miktar ayrılmaktadır. Kare, dikdörtgen ya da yuvarlak olarak üretilebilen şemsiyeler, farklı renk seçenekleriyle siz değerli müşterilerini beklemektedir. 

   Yandan Gövdeli Şemsiye Fiyatları

Yandan Gövdeli Şemsiye ürünleri, piyasada çok fazla marka çatısı altında satılmaktadır. Bu nedenle katile de çeşitlendiğinden dolayı, ürünleri farklı farklı fiyatlarda bulmanız mümkün. Piyasa şartlarına baktığınızda en pahalı dış mekan şemsiyelerinden biridir. Ancak megasemsiye.com, size piyasa şartlarına göre uygun fiyat sunar. Öte yandan, toplu ya da yüksek adetli alımlarda 0212 227 42 37 , 0535 950 51 39 numaralı telefonlarımızdan ya da destek@megasemsiye.com mail adresinden fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.   

   Yandan Gövdeli Şemsiye Çeşitleri

Kategorimizde, kare ve yuvarlak olarak farklı boyutlarda birçok ürün bulabilirsiniz. Yandan Gövdeli Şemsiye olarak:
  • 300x300 Cm Yandan Gövdeli Kare Şemsiye
  • 350x350 Cm Yandan Gövdeli Kare Şemsiye
  • 300x400 Cm Yandan Gövdeli Kare Şemsiye
  • 300 Cm Çap Yandan Gövdeli Yuvarlak Şemsiye
  • 350 Cm Çap Yandan Gövdeli Yuvarlak Şemsiye
ürünlerimizden birini tercih edebilirsiniz.  

   Gövde Yapısı

Yandan direkli alüminyum gövdeli şemsiyelerimiz iki parçadan oluşmaktadır. 360 derece dönelime özelliğine sahip olup, kare profil boru kalınlığı 80x80/3 mm kalınlığındadır. Alüminyum kolların gövde profil kalınlığı 22x34 mm dir. Ayak ölçüsü 90x90 cm çerçeve ayaklı 4 adet mermerli ve tekerleklidir.

   Kumaş Yapısı

AYandan direkli alüminyum gövdeli şemsiyelerimizde %100 Akrilik Docril marka kumaş kullanılmaktadır. Akrilik kumaş UV ışınları azaltarak şemsiye altındaki ısıyı dengede tutar. Çabuk solmaz. Kalitelidir ve uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanabilirsiniz. Yağmur suyunu tutmayan özellikte olup yağmur suyunu dışarı atar. 

   Opsiyon Seçenekleri

Yandan direkli şemsiyemiz ampul şemsiye olarak da adlandırılmaktadır. Şemsiye saçaklarına baskı uygulaması yapılabilmektedir. Saçak yüksekliği 30 cam dir. Mega Ticaret olarak bahçenize, villanıza, havuzunuza uygun olabilecek şemsiye model ölçü ve kumaş rengi seçimi için destek@megasemsiye.com  dan ya da 0212 227 42 37 veya 0535 950 51 39 nolu iletişim numaramızdan bilgi alabilirsiniz.

   Birlikte Alabilirsiniz

Aldığınız ürüne uygun olarak altlık seçimi yapmalısınız. Bu üründe ayak ölçüsü 90x90 cm çerçeve ayaklı 4 adet mermerli ve tekerleklidir. Farklı boyutlardaki yandan gövdeli şemsiyelerimize uygun ebatta ve ağırlıkta mermer de kullanılabilmektedir. Ancak alternatif isterseniz, bu üründe ister portatif tekerlekli mermer ayak isterseniz de sabit metal ayak kullanabilirsiniz. İlgili ürünlerimiz için, buraya tıklayarak Şemsiye Altlıkları ve Bidonlar kategorimize göz atabilirsiniz. 

   Neden Tercih Edilmeli? Nerelerde Kullanılır?

Yandan Gövdeli Şemsiyeleri, konumlandırması kolay olması ve alan kazandırması bakımından cafe, restoran gibi ticari işletmelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Öte yandan, evinizin bahçesinde, güneş ışınlarından korunmak, serinlemek ve yağmurlu havalarda ıslanmaktan korunmak için bu şemsiyeleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca, dış mekan dekorasyonu açısından yandan gövdeli şemsiyelerin dış mekan tasarımını tamamlayıcı araç olarak da kullanıldığını hatırlatmak isteriz.  

   Teslimat ve Kargo

İster logo baskı yaptırın, isterseniz baskı yaptırmayın, sipariş verdiğiniz andan itibaren size en yakın zamanda ürünlerimizi teslim etmek için uğraşıyor olacağımızdan emin olabilirsiniz. Baskısız ürünlerimizi ödeme aldıktan sonra, baskısız ürünlerinizi ise baskı süresi tamamlandıktan sonra yine ödeme alınır alınmaz, özel muhafazalanmış bir şekilde, tarafınıza güvenli bir olarak kargo ile gönderilecektir. 

Toplu Alımlarda İndirim Satışlarımız Vardır.

Teklif Almak ve Siparişleriniz İçin Bizi Arayın: 0212 227 42 37 Cep: 0535 950 51 39