Referanslarımız


Yeni rn
Şömine Beach Club
Yeni rn
Gülpark yaşam sitesi
Yeni rn
Walter's Cafe
Yeni rn
Boğaziçi Döküman A.Ş
Yeni rn
Kardeş Payı Kokoreç
Yeni rn
Sinpaş Sealybria Sitesi
1 den 6 e 6 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

REFERANSLARIMIZ

Megasemsiye.com olarak, 2017 yılında çıktığımız ‘dış mekan şemsiyesi’ yolunda uzun mesafeler kat ettik. Yüzlerce müşterimize, onlarca mega şemsiye, yüzlerce belki de binlerce yağmur şemsiyesi sattık. Girdiğimiz her bahçeyi güzelleştirdik, her müşterimize en iyisini vermeye çalıştık. Şemsiyelerimiz çok sevildi çok beğenildi. Beğenildikçe de yeni yeni müşterilere ulaştık. Dolayısıyla burada ismini veremeyecek kadar çok Referanslarımız oldu. Sizin de dış mekan şemsiyesi ya da yağmur şemsiyesine ihtiyacınız var ise, hemen bize ulaşın. Siz de mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alın.

   Neden Bizi Tercih Edesiniz?

Megasemsiye.com, 2017 yılında kuruldu. Genciz ama, 20 yıllık iş tecrübesine sahibiz. Uzun yıllar başka firmalarda deneyim kazanlık. Çalıştığımız şirketlerde de birçok müşteriye ulaştık. Yıl 2017’yi gösterdiğinde ise, artık kendi işimiz, kendi firmamız olsun istedik. Yanımıza 20 yıllık tecrübemizi ve gençliğimizin verdiği dinamizmi alarak yola çıktık. Şu an yüzlerce mutlu müşteriye sahibiz. Öte yandan, Global Promosyon bünyesinde olmamızın verdiği gücü avantaja çevirdiğimizi bilmenizi isteriz. Promosyon sektörüne yıllarını vermiş çalışanlarımız, her türlü promosyon ürünü ihtiyaçlarınızda da bir telefon kadar uzağınızda olacaklar. Fiyat konusunda kaliteden piyasanın altında ürünler verdiğimizi bilmenizi isteriz. Özellikle kurumsal firmalara ve toplu alımlara indirimimiz mevcuttur. Bunun için bizleri aramanız yeterlidir. 

   Hangi Ürünleri Bulabilirsiniz?

  • Bahçe Şemsiyesi: Mega Şemsiye olarak, hem dış mekan tasarımınızı tamamlayacak, hem de yazın güneşin kavurucu ışınlarından, yağmurlu havalarda ise ıslanmaktan koruyacak bahçe şemsiyesi ürünleri siz değerli müşterilerin beğenisine sunuyoruz. Bu kategoride, Ahşap Şemsiye, Cafe Şemsiyesi, Plaj Şemsiyesi, Havuz Şemsiyesi, Yandan Gövdeli Şemsiye, İpli Makaralı Şemsiye, Manuel Teleskopik Şemsiyeler ile, şemsiye altlıkları ve şemsiye bidonları ürünlerimizi bulabilirsiniz. 

  • Yağmur Şemsiyesi: Yağmur Şemsiyesi kategorimizde, yaz aylarında olsun, sonbahar ve kış aylarında olsun, her daim ihtiyacınız olacak ürünleri sizler için satışa sunduk. Cumhurbaşkanlığı, bakanlıklar, devlet kademeleri ile otel ve restoran valelerinin kullandığını profesyonel Protokol Şemsiyelerimiz bu kategoride bulunmaktadır. Öte yandan, şirketlerin, firmaların, siyasi partilerin ve derneklerin logolarının işlendiği ve müşterilerine promosyon ürünü olarak verdikleri rengarenk Promosyon Şemsiyeleri’ni yine bu bizim sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca, Bir karışa kadar düşen boyutuyla taşıma kolaylığı sağlayan Katlanır Şemsiyeler’e megasemsiye.com sitemizden ulaşabilirsiniz.

  • Yağmurluklar: Dedik ya, yağmura dair her şey bizim sitemizde var. İş Güvenliği Elbisesi olarak tercih edilen İşçi Yağmurlukları, en uygun fiyatlarla megasemsiye.com internet sitemizde. Reflektörlü veya reflektörsüz PVC Yağmurluklar için de sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Öte yandan, şemsiye taşımak istemeyenlerin ve dış mekan organizasyonlarının en büyük kurtarıcısı Kullan At Yağmurluklar en uygun fiyatlarla internet sitemizde.  

   Teslimat ve Kargo Süreçleri

Sipariş ettiğiniz ürünlere ister logo baskı yaptırın, isterseniz baskı yaptırmayın, sipariş verdiğiniz andan itibaren size en yakın zamanda ürünlerimizi teslim etmek için uğraşıyor olacağımızdan emin olabilirsiniz. Baskısız ürünlerimizi ödeme aldıktan sonra, baskısız ürünlerinizi ise baskı süresi tamamlandıktan sonra yine ödeme alınır alınmaz, özel muhafazalanmış bir şekilde, tarafınıza güvenli bir olarak kargo ile gönderilecektir. Satış sonrası hizmetlerimiz için de, 0212 227 42 37, 0535 950 51 39 numaralı telefonlarımızdan ya da destek@megasemsiye.com mail adresinden bizlere ulaşabileceğinizi bilmenizi isteriz. 

Toplu Alımlarda İndirim Satışlarımız Vardır.

Teklif Almak ve Siparişleriniz İçin Bizi Arayın: 0212 227 42 37 Cep: 0535 950 51 39