Yağmur Şemsiyesi


1 den 15 e 26 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

YAĞMUR ŞEMSİYESİ

Yağmurlu havalarda ıslanmaktan koruyan, güneşli havalarda ise gölgelenme sağlayan, orta çubuğun üzerine gerilmiş tel mekanizması kurulan, bu mekanizma üzerine ise su geçirmez kumaşın konumlandırıldığı ürünlere şemsiye denilmektedir. Yağmur Şemsiyesi Modelleri, kullanım amaçlarına ve tek kişilik veya çift kişilik kullanım imkanına göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Ayrıca yağmur şemsiyeleri kullanım tarzına göre de farklı farklıdır. 

Tarihin belirli dönemlerinde sadece aksesuar olarak da kullanılan şemsiyeler, günümüzde de bu geleneği sürdürmektedir. Dış mekanın tasarımını tamamlayan bahçe şemsiyeleri gibi, şıklığınızı tamamlayacak her zevke uygun Yağmur Şemsiyesi piyasada çokça bulunmaktadır. Erkekler için siyah, lacivert gibi koyu renklerin kullanıldığı ürünler ve daha sade tasarımlar uygun iken, kadın müşteriler için daha canlı renkler kullanılarak üretilir. Bu şemsiyelerin desenleri de kadın müşterilerin kullanım tarzlarına paralel olarak daha hareketli olmaktadır. Erkek müşteriler daha çok baston saplı şemsiyeler ya da protokol şemsiyesi ürünlerini tercih ederken, kadın müşteriler için katlanabilir şemsiyeler tavsiye edilmektedir. 

Son yıllarda kadın ve erkekler için üretilen şemsiyelere ek olarak çocuklar için de ayrıca şemsiyeler üretilmektedir. Diğer şemsiyelere göre ebatları biraz daha küçük olan bu şemsiyelerde, yine canlı renkler kullanılmaktadır. Satış teknikleri göz önüne alınarak yapılan üretimler, beraberinde çizgi film karakterlerine uygun, lisanslı şemsiyelerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Örneğin, televizyon reklamında sevdiği çizgi film karakterinin şemsiyesinin çıktığını gören bir çocuk, bunu hemen edinmek istemekte, anne ve babasına bu yönde baskı yapmaktadır. Ya da gittiği bir mekanda, aynı şekilde gördüğü bu şemsiyeleri almak için anne ve babasından bu şemsiyeyi almasını istemektedir. 

   Yağmur Şemsiyesi Fiyatları

Yağmur Şemsiye ürünleri, piyasada çok fazla marka çatısı altında, çok fazla modelde satılmaktadır. Bu nedenle ürünün kalitesi de çeşitlendiğinden dolayı, ürünleri farklı farklı fiyatlarda bulmanız mümkün. Genel olarak, protokol şemsiyesi, vala şemsiyesi ya da makam şemsiyesi olarak tanınan profesyonel şemsiyeler, en pahalı yağmur şemsiyesi olarak bilinmektedir. Promosyon şemsiyeler ve katlanır şemsiyeler, fiyat olarak biraz daha uygundur. megasemsiye.com, size piyasa şartlarına göre uygun fiyat sunar. Öte yandan, toplu ya da yüksek adetli alımlarda 0212 227 42 37 , 0535 950 51 39 numaralı telefonlarımızdan ya da destek@megasemsiye.com mail adresinden fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.  

   Havuz Şemsiyesi Çeşitleri

Yağmur şemsiyelerini, kullanım alanları olarak, protokol şemsiyesi (vale şemsiyesi ya da makam şemsiyesi), promosyon şemsiye ve katlanır şemsiye olarak 3 grupta toplayabiliriz. 
Protokol Şemsiyesi: En sağlam ve profesyonel şemsiye olarak bilinirler. Ürünler, cumhurbaşkanlığı, bakanlıklar, devlet kademelerindeki üst düzey devlet yöneticileri, bürokratlar ve otel tarafından kullanılmaktadırlar. Genel olarak geniş bir koruma alanı sağlayan bu şemsiyeler, 2 kişinin yağmurdan ve güneşten koruyabilmektedirler. Diğer modellere göre daha yüksek kalitede üretilmişlerdir. Fiber gövdeden yapılmakta olan ürünlere, logo baskı yapılabilmektedir. Geniştir ama, kullanılan malzeme neticesinde rahat bir kullanımı vardır. Siyah ve lacivert renk seçenekleri mevcuttur. 
Promosyon Şemsiye: Şirketlerin, firmaların müşterilerine promosyon ürünü olarak verdikleri şemsiyelerdir. Hemen hemen renk renk opsiyonu bulunmaktadır. Promosyon şemsiyeler, plastik ve ahşap baston gövdeye sahiptir. Otomatik mekanizmaya sahip şemsiyeler, geniş bir rüzgar mukavemeti sağlamaktadır. 8 telli ve 12 telli gövdesi, şemsiyenin yüksek rüzgarda bile sağlam durmasına yol açmaktadır. 

Katlanabilir – Katlanır – Şemsiye: Katlanır şemsiyeler, protokol ve promosyon şemsiyelere göre daha kolay taşıma imkânı sağladığı için daha fazla tercih edilirler. Ürünlerin mekanizma yapısı itibariyle bir karış boyuna kadar düşebiliyor oluşu, pratik bir ürün olarak yaygın kullanım alanı açmaktadır. Katlanır şemsiyelere de logo baskı yapılması, bu ürünlerin de promosyon aracı olarak kullanılması sonucunu doğurmuştur. 

   Gövde Yapısı

Promosyon ve protokol şemsiyelerin gövde yapısı, katlanır şemsiyelerin gövde yapısından farklıdır. İlk gruptaki şemsiyelerin telleri açılıp kapanırken tek parça kaldığından rüzgara karşı daha yüksek mukavemet sağlamaktadır. Ancak bu da ürünlerin katlanır şemsiyeler kadar rahat taşınamaması sonucunu doğurmaktadır. Katlanır şemsiyelerin boyutları ise, bir karışa kadar düşmektedir. Bu da ürünün daha pratik olmasını sağlamaktadır. 

   Kumaş Yapısı

Ürünlerimizde, su tutmayan, çabuk yıpranmayan, yırtılmayan akrilik kumaş kullanılmaktadır. Yağmurlu havalarda yağmur sularını geçirmeyen şemsiyeler, yazın ise, güneşin zararlı ışınlarının tenimize ulaşmasına engel olmaktadır. Yüksek teknoloji ile üretilen şemsiyelerimizin kumaşları, uzu yıllar kullanım imkanı sağlamaktadır.  

   Opsiyon Seçenekleri

Yağmur şemsiyelerimizdeki opsiyon, ürünlerin modeline göre değişmektedir. Renk opsiyonu olarak baktığımızda, promosyon şemsiyelerimizde oldukça yüksek renk seçeneği mevcuttur. Protokol ve katlanır şemsiyelerde ise, sadece siyah, beyaz ve lacivert renk seçeneklerimiz vardır. Öte yandan, bütün yağmur şemsiye modellerimizde, sipariş verilen adede göre, logo baskı yapılmaktadır. 

   Neden Tercih Edilmeli? Nerelerde Kullanılır?

Yağmur şemsiyelerini, yazın güneşin UV ışınlarından korunmak, yağmurlu havalarda da kuru kalmak için tercih edebilirsiniz. Öte yandan, firma sahibiyseniz, promosyon şemsiyelerimizi büyük bir reklam aracı olarak düşünebilirsiniz. Eğer otel, restoran gibi işletme sahibiyseniz, vale şemsiyesi olarak protokol şemsiyelerimiz tam size göre.  

   Teslimat ve Kargo

İster logo baskı yaptırın, isterseniz baskı yaptırmayın, sipariş verdiğiniz andan itibaren size en yakın zamanda ürünlerimizi teslim etmek için uğraşıyor olacağımızdan emin olabilirsiniz. Baskısız ürünlerimizi ödeme aldıktan sonra, baskısız ürünlerinizi ise baskı süresi tamamlandıktan sonra yine ödeme alınır alınmaz, özel muhafazalanmış bir şekilde, tarafınıza güvenli bir olarak kargo ile gönderilecektir. 

Toplu Alımlarda İndirim Satışlarımız Vardır.

Teklif Almak ve Siparişleriniz İçin Bizi Arayın: 0212 227 42 37 Cep: 0535 950 51 39