Manuel Teleskopik Şemsiye


1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

MANUEL TELESKOPİK SİSTEM ŞEMSİYE

Özellikle cafe, restoran gibi ticari mekanlar ile müstakil ev, villa gibi kişisel alanlarda en çok tercih edilen dış mekan şemsiye modellerinden biri de Manuel Teleskopik Şemsiyelerdir. Çalışma prensibi olarak kol yardımıyla açılıp kapanabilen şemsiyelerimiz, bu bakımdan kullanıcıyı yormayan bir mekanizmaya sahiptir. Genelde 8 kollu olan ürünlerimiz hem kare, hem de yuvarlak yapıda tercih olanağı sunmaktadır. Gövdeler, kırılmaya karşı uzun yıllar dayanıklıdır. Pas tutmaz, küflenmez olmasını, eloksal kaplamaya borçludur. Alt mekanizmada bulunan plastiği, mandalı bastırarak yukarı doğru sürerek şemsiyeyi açmanız ve yerine oturtarak sabitlemeniz gerekmektedir. Kapatmak için ise tersi yönde mandalı aşağıya doğru indirmeniz yeterli olacaktır. 

Yaz aylarında güneşin UV ışınlarından korunmak ve serinlemek için tercih edilen şemsiyeler, yağmurlu havalarda ise, müşterileri ve genel ifadeyle kullanıcısını yağmurdan korumak için kullanılmaktadır. Öte yandan son yıllarda peyzaj mimarının önemli öğelerinden biri haline de gelmiştir şemsiyeler. Bahçenizi güzelleştirmek istiyorsunuz. Bahçe mobilyanızı tamamladınız. Şimdi ihtiyacınız olan tek şey dış mekân şemsiyesidir. 

Özetle, bahçe şemsiyelerimiz mekanlarınızı güneşten ve yağmurdan korumakla beraber en kaliteli günleri sizlere sunar, Polyester ve Akrilik Kumaştan üretilmiş olan şemsiyelerimiz manuel teleskopik olarak mekanizma sistemi 2 yıl garantilidir (Fabrikaya getirilmek suretiyle garanti kapsamındadır.) Polyester kumaşta garantimiz yoktur. Akrilik kumaşta garantimiz 5 yıldır. Manuel Teleskopik Sistem şemsiyelerimiz çeşitli renk, ebat ve uygun fiyatlarla sizlere sunmaktan gurur duyarız. Yüksek segmentli, sağlam, dayanıklı ve her zaman kaliteli şemsiyeler üreterek, farklı ürün alternatiflerimizle siz değerli müşterilerimize seçenek kolaylıkları sağlayarak, hızlı ve etkili servis ağlarımız ile yerinde çözüm üreterek, müşteri memnuniyeti sağlamak firmamızın temel ilkesidir. Firmamız Kurulduğu günden itibaren uluslararası standartlara uygun üretimi ve ürünlerini; Kalite Yönetim Belgeleri ile tescillemiştir. Bu ilke ve titizlikle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. cafelerinize, villalarınıza, otellerinize, bahçelerinize istediğiniz boyut, renk ve kumaş seçeneklerimizle isteklerinize en yakın biçimde cevap vermeyi hedefler, ayrıca şirketlere özel promosyon şemsiyeler ve protokol şemsiye satış hizmetini de yine en yüksek kalitede ve hızlı ve doğru biçimde sizlere sunar. Bu şemsiye ebatlarında Bacalı sistem tercih edilmelidir. Bacalı sistem özelliğimiz sert gelen ani rüzgarlarda hava tahliyesini baca sistemiyle dışarı iter.

   Manuel Teleskopik Şemsiye Fiyatları

Manuel Teleskopik Şemsiye ürünleri, piyasada çok fazla marka çatısı altında satılmaktadır. Bu nedenle katile de çeşitlendiğinden dolayı, ürünleri farklı farklı fiyatlarda bulmanız mümkün. Ancak megasemsiye.com, size piyasa şartlarına göre uygun fiyat sunar. Öte yandan, toplu ya da yüksek adetli alımlarda 0212 227 42 37 , 0535 950 51 39 numaralı telefonlarımızdan ya da destek@megasemsiye.com mail adresinden fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.   

   Manuel Teleskopik Şemsiye Çeşitleri

Bu kategorimizde, online olarak sipariş verebileceğiniz aşağıdaki ürünlerimiz vardır. Ancak bunun dışında özel üretim ürün istediğinizde, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu kategorimizde;
  • 300x300 Cm Manuel Teleskopik Şemsiye
  • 350x350 Cm Manuel Teleskopik Şemsiye
  • 400x400 Cm Manuel Teleskopik Şemsiye
ürünlerimize ulaşabilirsiniz.  

   Gövde Yapısı

8 kollu tellerden oluşan Manuel Teleskopik Şemsiye modellerinin ana gövdesi metal/alüminyum maddeden üretilmiştir. Ürünlerimiz, özel boya ile renklendirilmekte olup paslanmaz ve küf tutmaz yapıya sahiptir.

   Kumaş Yapısı

Bu kategorideki şemsiyelerimizde akrilik ve polyester kumaş kullanılmaktadır. Kumaşlarımız, uzun yıllar solmaz ve renk atmaz yapıdadır. Su itircikliği sayesinde üzerinde yağmur damlaları bırakmayan kumaş, yazın güneşin zararlı ışınlarını da altına geçirmeyerek mükemmel bir kullanım deneyimi sunar. 

   Opsiyon Seçenekleri

Ürünlerimizde, logo baskı yapılabilmektedir. Dolayısıyla kişiselleştirilmiş bir şemsiye, sizin marka yüzünüz olacaktır. İster saçaklara, isterseniz de şemsiyenin üstüne konumlandıracağınız logoya göre kumaş rengi seçimi yapabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken, logonuza uygun rengi seçmenizdir. Ancak merak etmeyin, burada size, megasemsiye.com ücretsiz logo - demo hakkı sunacaktır. Siz logonuzu gönderin, rengi biz seçelim ve sizin onayınıza sunalım. Öte yandan bacalı seçeneklerden biri de seçerek müşterilerinize daha ferah bir ortam sağlayabilirsiniz. Yukarıda da bahsini ettiğimiz gibi, şemsiyelerimizin içine, ısıtıcı, klima, hoparlör gibi elektronik ekipmanlar da monte ederek bu konforu daha da ilerilere götürebilirsiniz. 

   Birlikte Alabilirsiniz

Aldığınız ürüne uygun olarak altlık seçimi yapmalısınız. Bu üründe ister portatif tekerlekli mermer ayak isterseniz de sabit metal ayak kullanabilirsiniz. Düşük çapta/boyutta bir şemsiye almak istiyorsanız, ve sürekli yer değiştirecekseniz, bidon altlıkları tercih etmelisiniz. Yine taşınabilir bir mekanizma istiyorsanız ancak alacağınız ürünün boyutu büyük ise, mermer ayak kullanmalısınız. Bu ürünün altına yerleştirilmiş tekerlekli mekanizma ile, şemsiyeyi mobil olarak kullanıp istediğiniz yere götürebilirsiniz. Son olarak, ürünü sabit olarak kullanacaksanız, yere vida ya da çivi ile sabitleyeceğiniz metal sabit ayakları kullanmalısınız. İlgili ürünlerimiz için, buraya tıklayarak Şemsiye Altlıkları ve Bidonlar kategorimize göz atabilirsiniz. 

   Neden Tercih Edilmeli? Nerelerde Kullanılır?

Manuel teleskopik şemsiyeler, cafe, restoran ve kumsal gibi ticari mekanlarda en çok tercih edilen şemsiye türlerinden biridir. Özellikle müşterilerinin rahatını ve konforunu düşünen işletmeler, bu tür şemsiyeleri kullanmaktadırlar. Öte yandan, son yıllarda geniş bir yerleşim yeri olmaya başlayan sitelerde de bu tür şemsiyeler oldukça fazla kullanılmaktadır. Ayrıca, villa ve müstakil evlerin bahçelerinde de manuel teleskopik şemsiyeler oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.  

   Teslimat ve Kargo

İster logo baskı yaptırın, isterseniz baskı yaptırmayın, sipariş verdiğiniz andan itibaren size en yakın zamanda ürünlerimizi teslim etmek için uğraşıyor olacağımızdan emin olabilirsiniz. Baskısız ürünlerimizi ödeme aldıktan sonra, baskısız ürünlerinizi ise baskı süresi tamamlandıktan sonra yine ödeme alınır alınmaz, özel muhafazalanmış bir şekilde, tarafınıza güvenli bir olarak kargo ile gönderilecektir. 

Toplu Alımlarda İndirim Satışlarımız Vardır.

Teklif Almak ve Siparişleriniz İçin Bizi Arayın: 0212 227 42 37 Cep: 0535 950 51 39