Şemsiye Altlıkları ve Bidonlar


1 den 10 e 10 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

ŞEMSİYE ALTLIĞI VE ŞEMSİYE BİDONLARI (ŞEMSİYE MERMER AYAĞI VE ŞEMSİYE BİDONU)

Yazın güneşin tadını çıkarmamızı, yağmurlu havalarda ise ıslanmaktan korunmamızı sağlayan dış mekân şemsiyeleri sabitlememiz için kullandığımız Şemsiye Altlığı ve Şemsiye Bidonu, en uygun fiyat avantajıyla şimdi sizlerle buluşuyor. Şemsiyelerimizi sabitlemek için, mermer, taş, kum ya da su kullanılmaktadır. Şemsiye yedek parçası olarak kullanılan bu ürünleri yakından tanımak, aldığınız ürünü en faydalı kullanma açısından önemlidir. 

   Bahçe Şemsiyesi İçin Hangi Altlığı Kullanmalıyım?

Dış mekân şemsiyesi kullanan birçok kişi mega şemsiye alırken, hangi altlığı tercih edeceğini merak ediyor. Bu yazımız, onlar için de aydınlatıcı olacaktır. Öncelikle aldığınız şemsiyenin kullanım durumu, burada önemli bir faktör olacaktır. Aslında soru basit: Şemsiyeyi mobil mi kullanacaksınız, yani yerini değiştirecek misiniz, yoksa, sabit olarak mı kullanacaksınız? Şemsiyenin belirle zamanlarda yeri değişecekse, kesinlikle mobil bir altlık almalısınız. Yani ya şemsiye bidonu almalısınız ya da tekerlekli mermer ayakları tercih etmelisiniz. 

Ayak seçiminde, ikinci faktör de şemsiyenin boyutu olmaktadır. Söz gelimi, şemsiyenin ayakta kalabilmesi için azami bir yük şemsiyenin ayağında bulunmalıdır. Şemsiyenizi sabit kullanmayacaksanız, yani yerini değiştirebilecek şekilde alacaksanız ve tercih ettiğiniz şemsiyenin ebatı düşük ise, burada kesinlikle şemsiye bidon altlığını tercih etmelisiniz. Buradaki en önemli belirleyici faktör, fiyatının, mermer ayaklara göre daha uygun olmasıdır. İkisi de hareket ettirilebilir ancak bidon altlıkların fiyatları biraz daha uygun olmaktadır.  

   Mermer Şemsiye Ayağı

En çok tercih edilen şemsiye ayaklarından biridir. Boyutlarına göre, 4 adet mermer bloğun altına yerleştirilen 4 adet tekerlekten oluşmaktadır. Bu nedenle şemsiyeyi 360 derece hareket ettirme şansınız mevcuttur. Bu nerede işinize yarar? Sabit olmayan ayakları aldığınız zaman, mekanınızı şemsiyeye göre değil, şemsiyenizi mekâna göre ayarlama şansına sahip olacaksınız. Aksi durumda, şemsiyeyi hareket ettirme durumunuz olmayacağı için, en basit tabiriyle atacağınız bir masa-sandalyeyi bile, şemsiyeyi düşünerek konumlandıracaksınız.

   Şemsiye Bidonu

Şemsiye bidonları da, dış mekan şemsiyenizi sabitlemek için en çok kullanılan ayaklardan biridir. Şemsiyenizin boyutuna göre, 19, 20, 32, 50 ve 70 litrelik şemsiye bidonları, içine su doldurulmak suretiyle şemsiyeyi dik tutmak için tercih edebilirsiniz. Bazen suyun yetmediği alanlarda, bu bidonların üzerine kum gibi ağırlık yapıcı malzemeler konumlandırılabilmektedir. Ancak, şemsiyenize uygun bir bidon tercih ettiğiniz zaman, kum benzeri ekstra bir ağırlık malzemesine ihtiyaç duymayacağını belirtebiliriz.

   Sabit Şemsiye Ayağı

Bazen de, şemsiyenizi sabitlemeniz gerekir ve oradan hiç oynatmaya ihtiyaç duyulmaz. Örneğin bir marketin önü, ya da bir cami avlusu. Buralarda, şemsiyenin yeri çok nadir değiştirilir, ya da hiç değiştirilmez. Bu durumda tercih etmeniz gereken ürün, Sabit Şemsiye Ayağıdır. Burada çok alternatifiniz yoktur. Ürünü yeter 4 vida ya da çivi yardımıyla sabitlediğiniz zaman, eğer sağlam da yaptıysanız, farklı bir ürüne ihtiyaç duymadan şemsiyeyi rüzgâra karşı bile dik tutabileceksiniz.

   Mermer Şemsiye Ayağı Fiyatları

Şemsiye Ayakları, piyasada çok fazla marka çatısı altında satılmaktadır. Bu nedenle ürünleri farklı farklı fiyatlarda bulmanız mümkün. Ancak megasemsiye.com, size piyasa şartlarına göre uygun fiyat sunar. Öte yandan, toplu ya da yüksek adetli alımlarda 0212 227 42 37, 0535 950 51 39 numaralı telefonlarımızdan ya da destek@megasemsiye.com mail adresinden fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

   Şemsiye Bidonu Fiyatları

Şemsiye bidonları da kalite kalite değişmektedir. En uygun fiyat konusunda megasemsiye.com müşteri hizmetleri sizlere yardımcı olacaktır. Ancak şunu da söylemeden geçmeyelim, piyasadaki 2. Kalite ürünlere hiç bakmayın. Güvenli alışverişin merkezi Mega Ticaret güvencesiyle alışverişinizi yapabilirsiniz. Ürün ile ilgili teslimat sonrası hizmetlerimiz için de müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

   Şemsiyesi Altlığı ve Şemsiye Bidonu Çeşitleri

Bu kategoride bulunan ürünlerimiz oldukça çeşitlidir. Her çeşit şemsiyeye uygun şemsiye altlığı ve şemsiye bidonu bulabilirsiniz. Bu kategoride;
  • Beton Şemsiye Ayak (200 Çap, 240 Çap Ve 200x200 Cm)
  • 40x40 Sabit Şemsiye Ayağı

  • 19 Litrelik Şemsiye Bidon Altlığı
  • 20 Litrelik Şemsiye Bidon Altlığı
  • 32 Litrelik Şemsiye Bidon Altlığı
  • 50 Litrelik Şemsiye Bidon Altlığı
  • 70 Litrelik Şemsiye Bidon Altlığı

  • 60x60 Mermerli Çerçeveli Şemsiye Ayağı
  • 70x70 Mermerli Çerçeveli Şemsiye Ayağı
  • 90x90 Mermerli Çerçeveli Şemsiye Ayağı

ürünlerimizi bulabilirsiniz. 

   Ürün Yapısı

Mermerli çerçeveli şemsiye ayaklarımız, 60x60, 70x70 ve 90x90 boyutlarındadır. 10 cm yüksekliğindeki mermerli aksam, altında tekerlek barındırır. Bu şekilde şemsiyeyi istediğiniz yere kadar götürebileceksiniz. Ayrıca, ayaklarda bulunan kilitler sayesinde, şemsiyeyi yere sağlam bir şekilde sabitleyecek, sağa sola hareket edip olası bir kazayı önlemiş olacaksınız. Bidon Şemsiye Altlığı ürünlerimizde ise, 1. Kalite sağlam plastik malzeme kullanılmaktadır. Dış hava koşullarına uygun, dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanım olanağı sunmaktadır. Öte yandan, çok büyük bir darbe almadığı sürece, su haznesi yarılma vb aksiyonlardan dolayı sızdırma yapmayacaktır. Sabit şemsiye ayaklarımız da, sağlam döküm ve alüminyum malzemesi sayesinde, şemsiyenizi güvenli bir şekilde sabitlemenizi sağlayacaktır. 

   Teslimat ve Kargo

İster logo baskı yaptırın, isterseniz baskı yaptırmayın, sipariş verdiğiniz andan itibaren size en yakın zamanda ürünlerimizi teslim etmek için uğraşıyor olacağımızdan emin olabilirsiniz. Baskısız ürünlerimizi ödeme aldıktan sonra, baskısız ürünlerinizi ise baskı süresi tamamlandıktan sonra yine ödeme alınır alınmaz, özel muhafazalanmış bir şekilde, tarafınıza güvenli bir olarak kargo ile gönderilecektir. 

Toplu Alımlarda İndirim Satışlarımız Vardır.

Teklif Almak ve Siparişleriniz İçin Bizi Arayın: 0212 227 42 37 Cep: 0535 950 51 39