İpli Makaralı Şemsiye


1 den 9 e 9 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

İPLİ MAKARALI ŞEMSİYESİ

İpli Makaralı Şemsiyeler, gövdedeki mekanizması nedeniyle bu ismi almışlardır. Özellikle yaz ve kış aylarının aynı zamanda yağmurlu günlerin vazgeçilmez aksesuarı şemsiyelerdir. Şemsiye seçimi mekânın büyüklüğüne ve türüne göre değişmektedir. Öncelikle bahçe şemsiyesi kişisel bir tercih olduğu için tek tip modeller içermez. Daha kapsamlı ve farklı modeller bahçe şemsiyesi için kullanılır. Birçok modeli barındıran bu modeller şemsiyenin alt ve üst taraflarının kişinin tercihine göre yapılandırılması da mümkündür. Şemsiye bacağının ortadan veya yandan direkli olarak üretilmesi hem görsellik açısından farklılık yaratır hem de kullanım alanına göre seçim yapılmasını sağlar. Şemsiyelerin üst kısımlarının çevresi ise daha kalın veya düz şekilde üretilir. 

Genellikle alüminyum gövdeye sahip olan bahçe şemsiyeleri ipli veya manuel sistem olarak da müşterilerine sunulmaktadır. 200x200 cm 250x250 cm, 300x300 cm ,400x400 cm, 250 çap, 300 çap, 350 çap, 400 çap ve 500 çaplarında, İpli Makaralı Sistemli ve Manuel Teleskopik Sistemli Şemsiye modellerimizi havuz ve bahçenizde kullanılmak üzere bizden talep edebilirsiniz. Bu şemsiye modellerimizde kumaş renk, ölçü, bidon ve ayak seçimi için bizi arayınız. Akrilik kumaş %100 Avrupa Tentelik kumaştan üretilmiş olup 7 yıl solmazlık garantilidir. İpli Makaralı Şemsiye modellerinde ip düzeni bozulduğunda garanti kapsamına girer, iskeletimizin garantisi yoktur. Polyester kumaşta garantimiz yoktur. Rüzgârlı havada şemsiyelerin devrilmemesi için kapalı tutmanızı öneririz, devrilmiş olan şemsiyelerimizde firmamız sorumlu değildir.

   İpli Makaralı Şemsiye Fiyatları

İpli Makaralı Şemsiye ürünleri, piyasada çok fazla marka çatısı altında satılmaktadır. Bu nedenle kalite de çeşitlendiğinden dolayı, ürünleri farklı farklı fiyatlarda bulmanız mümkün. Bu kategorideki ürünler, genellikle, plaj şemsiyelerine göre uygun, yandan gövdeli şemsiyelere göre pahalı olduğu görülmektedir. Ancak megasemsiye.com, size piyasa şartlarına göre uygun fiyat sunar. Öte yandan, toplu ya da yüksek adetli alımlarda 0212 227 42 37 , 0535 950 51 39 numaralı telefonlarımızdan ya da destek@megasemsiye.com mail adresinden fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.   

   İpli Makaralı Şemsiyesi Çeşitleri

Bu kategorideki ürünler genellikle aşağıdaki şekildedir. Ancak farklı boyut ve modelde ürün istendiği takdirde bizlere ulaşabilirsiniz. İpli Makaralı Şemsiye kategorimizde;
  • 200x200 Kare İpli Makaralı Şemsiye
  • 250x250 Beyaz Alüminyum İpli Makaralı Şemsiye
  • 250x250 Kare Etekli İpli Makaralı Şemsiye
  • 250x250 Kahverengi Alüminyum İpli Makaralı Şemsiye
  • 300x300 Etekli Mega İpli Şemsiye
  • 400x400 Etekli Mega İpli Makaralı Şemsiye
  • 300 Çap Krem İpli Makaralı Şemsiye
  • 300 Çap Yeşil İpli Makaralı Şemsiye
  • 300 Çap Yuvarlak Mega İpli Makaralı Şemsiye
ürünleri bulabilirsiniz.  

   Gövde Yapısı

Bu kategorideki ürünlerimizin gövdeleri, genellikle alüminyum malzemeden yapılmaktadır. Ancak çok kullanılmasa da ahşap malzemeden imal edilmiş ipli makaralı şemsiyeler de mevcuttur. Gövdede kullanılan alüminyum malzeme, su tutmaz özelliğe sahiptir. Küf yapmaz, rengi atmaz özelliktedir. Şemsiyelerde, yukarıdan aşağıya doğru gelen ip ile mekanizma açılıp kapanmaktadır. Bu nedenle oldukça pratik bir kullanımı vardır, kullanıcısını asla yormaz.

   Kumaş Yapısı

Ürünlerimizde ithal yüzde 100 akrilik kumaş kullanmaktadır. 7 yıl solmazlık ve yıpranmazlık garantisine sahip olan kumaşlarımız, kaliteli malzemesi sayesinde güneşin zararlı ışınlarını geçirmez. Ayrıca su itici özelliği sayesinde yağan yağmur şemsiyede kalmaz hemen akıp gider. Konforlu bir kullanım sağlar. 

   Opsiyon Seçenekleri

İpli Makaralı Şemsiyelerimizde logo baskı olmazsa olmazdır. Özellikle cafe, restoran gibi ticari işletmelerde, adeta reklam panosu olarak işlev gören şemsiye saçaklarına işletmenizin logosunu işleyebiliriz. Burada dikkat etmeniz gereken, logonuza uygun rengi seçmenizdir. Ancak merak etmeyin, burada size, megasemsiye.com ücretsiz logo - demo hakkı sunacaktır. Siz logonuzu gönderin, rengi biz seçelim ve sizin onayınıza sunalım. Öte yandan, bu şemsiyelerde baca opsiyonu da bulunmaktadır. Hava tahliyesi sağlayan bu özellik ile, müşterilerinize ferah bir ortam sunmuş olacaksınız. 

   Birlikte Alabilirsiniz

Aldığınız ürüne uygun olarak altlık seçimi yapmalısınız. Bu üründe ister portatif tekerlekli mermer ayak isterseniz de sabit metal ayak kullanabilirsiniz. Düşük çapta/boyutta bir şemsiye almak istiyorsanız, ve sürekli yer değiştirecekseniz, bidon altlıkları tercih etmelisiniz. Yine taşınabilir bir mekanizma istiyorsanız ancak alacağınız ürünün boyutu büyük ise, mermer ayak kullanmalısınız. Bu ürünün altına yerleştirilmiş tekerlekli mekanizma ile, şemsiyeyi mobil olarak kullanıp istediğiniz yere götürebilirsiniz. Son olarak, ürünü sabit olarak kullanacaksanız, yere vida ya da çivi ile sabitleyeceğiniz metal sabit ayakları kullanmalısınız. İlgili ürünlerimiz için, buraya tıklayarak Şemsiye Altlıkları ve Bidonlar kategorimize göz atabilirsiniz. 

   Neden Tercih Edilmeli? Nerelerde Kullanılır?

İpli Makaralı Şemsiyeleri cafe, restoran gibi ticari işletmelerde müşterilerinizin yazın gölgelenmesi, yağmurlu havalarda ise ıslanmaktan korumak için tercih edebilirsiniz. Ancak bireysel olarak da bu şemsiyeleri alabilirsiniz. Özellikle evinizin dış mekanında kullanmak üzere, söz gelimi havuzlarda, teraslarda veya geniş balkonlarınızda bu ürünleri tercih edebilirsiniz.  

   Teslimat ve Kargo

İster logo baskı yaptırın, isterseniz baskı yaptırmayın, sipariş verdiğiniz andan itibaren size en yakın zamanda ürünlerimizi teslim etmek için uğraşıyor olacağımızdan emin olabilirsiniz. Baskısız ürünlerimizi ödeme aldıktan sonra, baskısız ürünlerinizi ise baskı süresi tamamlandıktan sonra yine ödeme alınır alınmaz, özel muhafazalanmış bir şekilde, tarafınıza güvenli bir olarak kargo ile gönderilecektir. 

Toplu Alımlarda İndirim Satışlarımız Vardır.

Teklif Almak ve Siparişleriniz İçin Bizi Arayın: 0212 227 42 37 Cep: 0535 950 51 39